Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tráviace problémy

Príspevok v téme: tráviace problémy
ivka_366

Mám už najakú dobu problémy s trávením, bolesti brucha, nafukovanie, občas aj hnačky a mám stále zvýšenú teplotu okolo 37,5. Bola som aj na endoskopickom vyšetrení ale tam bolo všetko v poriadku. Neviem už na koho by som sa s tým obrátila. Nedávno mi aj zistili vysoký krvný tlak a bola som na rôznych ďalších vyšetreniach ale nezistili z čoho to mám a to mám len 17 rokov. V poslednom čase sa cítim veľmi unavená, aj keď spávam normálne. Neviete mi niekto poradiť? Vopred ďakujem

cherry mi

Ivka neviem skadiaľ si, ale ver mi rada by som ti pomohla. Moja dcéra od leta mala ešte horšie problémy a to nehovorím, že denne 4 krát zvraciala a rapidne schudla a taktiež sme hľadali pomoc kde sa len dalo. Bola 2 krát na sonde odber krvy OK jednoducho všetko ok. Potom jej zistili alergiu na kravské mlieko, ale to som ti chcela poradiť - www.anezka.sk.
Tam jej poradili aj aj dali nejaké lieky na posilnenie imunity aj niečo na travenie a som veľmi spokojná. Od vtedy mi nezvracia aj bolesti žaludka ustupujú. Tak sa drž.

allla

mna nafukovalo,dali mi pangamin 2000 a uznavam ze pomohli,a su aj tie prirodne doplnky ako aloe vera...a po jedle mavas bolesti?a ked si bola na gastre vtedy si mala stale tie priznaky?

ivka_366

diky moc za rady. uz som bola na gastro - davali mi do krku tu hadicku ale nic mi nezistili. a krv mi brali asi pred polrokom a praveze som mala presny opak - velmi vela zeleza tak mi dali tabletky na znizenie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.