panenska blana

Príspevok v téme: panenska blana
lenka1111

prosim vas ako hlboko vo vagine je umiestnena panenska blana?lebo prstoval ma priatel uz vela krat a ani som pritom nekrvacala len prvych parkrat to bolelo a ani pri tamponoch to neboli..len ked mi hlboko zasunie prsty lebo ich ma dlhe tak ako keby mi tam na nieco tlacil a boli to..mam len 15 pls seriozne poradte..dakujem

Nicky ba

Baby, ved si nastudujte trochu anatomiu, si to vyguglite. Ano, mohla si si ju na tom treningu natrhnut ale mohlo to byt aj s tym tvojim ex. Ta blana je pri vstupe, nie vnutri, vnutri moze boliet akurat krcok maternice. Ked ti tam dal 1 prst, tak to nebolelo, lebo ta blana ma urcity otvor v sebe, kadial odteka menstr. krv a v pohode sa tam zmesti aj tampon, ked ti tam strcil uz 2 prsty alebo hocico hrubsie, tak ta blana sa natiahla ci roztrhla, skratka tam mas uz vacsi vstup, to je vsetko. A vobec, na co vas trapi ci ju tam mate alebo nie, nezijeme v Saudskej Arabii alebo kde v keli. A pocitovo si uz aj tak neni panna, ked ti ju nejaky chalan videl a ohmataval atd, jedine, ze z tohoto neotehotnies, kym ti tam nestrci nieco ine.

tutu1625

Mam na vás jednu otázku : Môj bývalí priateľ má išiel robiť prstami. Najprv zasunul jeden to ma nebolelo a neskôr druhý to má bolelo ale nie tak vo vnútri ale ako keby sa mi natrhla pošva ako mám vstup do pošvy tak tam. Lenže je tu ešte jedna vec deň pred tým som bola na tréningu jazdím na koňoch a išli sme bez sedla. Keď som zosadla mala som krv na nohavičkách a nemohla som sa ani vyčúrať. Strašne to štipalo. Neviem teraz či mi bývalí priateľ panensku blanu roztrhol alebo som len krvácala ešte od tréningu. A ešte mi povedal ze ich nepchal moc hlboko.. vopred ďakujem za odpoveď :)

janekMY33

Ale ved pannensku blanku nemusis vobec mat treba skusit nieco hrubsie ako prsti a tanpony.A ako je to mozne ze ju nemas?No niektorim zenam sa nevivinie alebo si dosla v mladosti o nu pri neakej hre alebo neakom sporte

janika3333

Dobrý deň chcela by som sa spýtať že či je normálne že sme s priateľom mali prvý krát pohlavný styk a ja som vôbec nič necítila a ani ma nič nebolelo ani som nekrvácala a bol úplne vo mne. Je to normálne? Ďakujem za rýchlu odpoveď ..

zuzu6789

jezisi dievcata zobudte sa.. panenska blana je hned pri vstupe do posvy.. tam dalej moze byt akurat tak krcok maternice.. a pokial ti tam pritel strcil uz dva prsty je malo pravdepodobne ze si este panna. proste si len nekrvacala.. aj to sa moze stat

cinora

ahooj no mna priatel palcoval prv len jednym no a bool to taky nezvyk bolelo ma to teraz ked ma palcuje jednym tak vestko v pohode a dvoma zo zaciatku to neboli ale potom hej ako keby tam dalej bolo nieco neviem ci to nie je blana je to taky cudny pocit tlak alebo nieco..to po sexe sa pretrhne no mozno nie po prvom ale az po niektorom aaa niektora zena ma tak hrubu alebo nepruznu blanu ze jej ju musi gynekolog pretrhnut...ja mam 14 no totiz o chvilku 15