Poradte...taka otazocka...

suziee

a nechcem patrit,medzi tie trubky co pisu,ze su tehotne v 18,19 rokoch!!..istoty nieje dost..len som si chcela byt ista...vselico sa moze stat....ale akoze dikes...aspon vidim akí su tu uprimní ludia a ubohíííí

suziee

akoze dakujem ze som prosila o radu,dockala som sa tu len nadávok....akoze PREPACTE..ale istota je istota..a ked sa to chcem spytat,tak ma vsetci nekritizujte..a niesom slapka ako tu dotycný/á povedala!!!!a inak mam 21 rokov..nie ziadna soplana!!!..mozno,ze ktora na mna tu ndadavala ma menej nez ja!...takze....asi by to tu mali zrusit,keby niekto hresil na druhych..je to ubohe..ja som sa chcela len spytat..a nie aby ste na mna tu nadavali!!uboziaci

valentina rossi

neboj moja aj mne sa presne stalo to iste a mam normalne kramy i ked ma boli brucho som v prdeli cely den prespim..

hallo

dobre beriem.. ale ked sa niekto opyta takuto otazku aj napriek tomu ze dostal menstruaciu tak je to vazne infantilne a trapne..

airiana

myslim ze mozes byt pokojna,nie si v tom... ale este k ostatnym ktori tu odpovedali, ak ste si nevsimli su tu aj hlupejsi ludia a otazky ako je tato tak co sa tu vzrusujete..kondom + prerusovana suloz nieje blbost,istoty nikdy nieje dost ked si niekto nemoze dovolit mat dieta..a urcite je to lepsie ako to svinstvo HAK

hallo

TY SI OZAJ VYPATLANA? KONDOM + PRERUSOVANA A ESTE SI AJ K TOMU DOSTALA KRAMY TAK NACO SA PYTAS TAKE PRIMITIVNE OTAZKY TY BLBA KOZA .. NIEKTORYCH LUDI TO MOC VYTACA KED SI DRBNUTA A SEXUALNE NEVYSPELA TAK NACO SEXUJES NA MARIU BOHOVU?? SI TRAPNA

to co ma byt

presne tak aako napisala ta predomnou =)mna to neskutocne vytaca taketo trafene otazky na hlavu..dotycna pise ze kondom+prerus suloz a este ktomu aj kramy dostala tak co tu je rec o tehotenstve pre boha ?si tu kazd amysli ze otehotnie hned ako luskne prstom ?no naivne ste az to boli !

moniqa87

najprv si nastuduje ako funguje rozmnozovyci system, potom by ti tu nikto nevynadal, lebo by si taku otazku ani nedala...