velmi velmi dolezite. pls precitajte a pomozte

lulina21

asi zubná pasta,super vysúša,vždy ked mám dníčky tak sa mi jeden dva pupáčiky ukážu a tá pasta je celkom fajn...

K9

akože nechápem či vás baví spamovať respektíve písať veci od témy? ked sa niekto niečo píta tak si tu iróniu možete odpustiť CHUDACI!! osobne "vyrášky" su velmy zakerna vec ale po puberte to prestane uplne.. ja som vyšiel s puberty pomaly a ešte stale sa my sem tam robia ale vieš čo je na to dobre prípravok ZINOK dostat ho normálne v lekarny v taletách po 10mg a mne to velmy pomohlo 100tabliet stojí tak 150sk je to vyhodne a priaznivo to posobí na kožu a aj na pohlavné orgány:D

sasa

Prosiiim pomozte mi, uz vobec newem co mam robit: Uz 4 roky sa mi paci jeden chalan, dokonca s nim tento rok sedim v lavici, a ja ho proste milujem, a strasne sa bojim toho, ze ked mu to poviem, on to povie zasa vsetkym a bude sa mi smiat cela skola! Prosim poradte mi na e-maily sasa121416@azet.sk, PROSIIIIIIIIIIIIIIIM

Adulka

Keď sa babe páčiš, je jej jedno či máš momentálne nejaký pupák na čele .....takže kašli na pupák a buď sám sebou..

angelica

zubna pasta je dobra ale tiez pomaha obycajny korektor ;) ak anesies poriadne hrubu vrstvu... to ho vysusi... popripade tu virazku predtym vytlac a potom daj korektor ;)