Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvlastny vztah

Príspevok v téme: Zvlastny vztah
sign

pre par dnami som sa rozišla so svojim frajerom...uz to nejak neklapalo dlhsie, skúšala som to ukončiť ale vzdy ma nejak presvedcil s tým ze bude lepšie... vlastne mi to vyhovovalo kedze mi chýbal po čase tak som sa rozist vlastne ani nechcela..často sme sa nevideli sme kazdy z ineho mesta ale chýbal mi... zrazu to z ničoho nič ukončil on a ako dôvod uviedol ktorý pred tým mu nevadil a teda dialka..t.j dialka...nevidím v tom zmysel kedze ma ese presviedčal ze to bude dobre a zrazu bum spravi mi toto z nicoho nic..odmieta so mnou komunikovat lebo by to bolo prenho tazke zabudnut ci co aj ked vlastne teraz si rýchlo hlada myslím nejakú inú...proste ide o to ze síce mam s kým travit volne dni..kamarátky a tak vzdy sa nájde nieco co ma zabavi,myslienky sa mi k tomu aj tak vracajú a neviem si to vysvetliť...aj keď sme sa videli malo aj tak mi bude chybat viete bola to take vzdy ze po akciách a zabavach s kamaratmi som bola s nim taka zmena. Ani neviem či ho lubim ide skôr o to ze ked si na niekoho zvyknem tak mi je tazko sa ho len tak zbavit a zabudnut..Ani neviem vlastne ci ho este niekedy uvidim,sice mi liezol na nervy občas ale vzdy tam nieco bolo take co mi bude chybat :( ja viem ze mi poradíte aby som to nechala tak a zabudla ale moc sa to nedá

slnecnica24

presne tak... ja som si povedala pred tym ako som spoznala mojho priatela presne to iste ze uz chcem mat o chlapov pokoj a on to aj vedel, lebo sme sa o tom rozpravali teda pisali sme si a volal ma viac krat von a ja som odmietla az raz som suhlasila a teraz sme stastni

sign

no uchylov je tam teda požehnane,ale zase ja si dávam pozor :) ja som sa ešte z pokecu nestretla,ani najblisiu dobu neplánujem..a vôbec teraz chcem mat svätý pokoj od chlapov :D aj keď ako sa poznám ...ale na druhej strane klin klinom sa vybíja :D

slnecnica24

dakujeeem =)no aj ja som bola z toho vsetkeho prekvapena... len skoda ze je tam aj dost uchylakov a klamarov, treba si davat pozor... potom daj vediet ako si dopadla na tom pokeci hihi

sign

jeej no to je jaké super, tak držím palce. Ja som toto tiež odsudzovala teda ako myslím láska cez net a tak,ale v poslednej dobe nejak vela šťastných párov je páve z netu :) a verím že to môže výsť kedže ked si s niekym píšeš tak trocha spoznáš aj jeho.samozrejme nemusí to byt pravda raz to vyjde raz zase nie...ale zacinam fakt verit ze to môže byt fajn...asi začnem chodiť aj ja na pokec :D

slnecnica24

nooo tak to je tak: na pokeci, hoci ja som nikdy neverila na lasku cez internet... sice toto nie je laska cez internet,lebo my sme si iba par mesiacov pisali, raz sme sa stretli, pretoze som mu mala dat usb a myslela som si ze ok uz sa viac neuvidime, mozno popiseme na pokeci alebo icq, aaaaale co cert nechcel, pisalo sa mi s nim dobre a asi aj jemu so mnou tak sme sli von druhy krat, treti a tak to slo dalej... boli sme kamarati, potom velmi dobri kamarati a nakoniec to skoncilo tak ze sme spolu =)

sign

aj ja by som velmi chcela,len ako som povedala málokomu verím. Môžem sa spýtať kde si sa zoznámila s terajším priateľom? lebo asi navštevujem zle miesta alebo čo,všade samí blbci

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvlastny vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk