CHEMIA

Príspevok v téme: CHEMIA
myslienka

Mam 27 rokov..za sebou par dlhorocnych vztahov, ktore bohuzial nevysli..ale preco? mam jeden problem..pritahuju ma muzi akoby ti zli, jednoducho velmi tazke a komplikovane povahy, s ktorymi som sa iba velmi trapila..jednoducho ma pritahuju-je tam CHEMIA..jednoducho za to nemozem, ze nedokazem mat vztah bez sexualneho vyzarovania toho druheho..pretoze som velmi sexualne zalozena zena, viem si sex krasne vychutnavat..ale len s tym, koho milujem-kde je ta chemia..inak vobec nie..mam strach, ze zostanem kvoli tomuto sama, okolo mna je vela milych muzov, ktori maju o mna zaujem a zniesli by mi modre z neba..ale kedze tam nie je ta blba chemia, neviem si s nimi predstavit nic, jednoducho ma taki nepritahuju..a uz mam velke depresie, lebo okolo mna su vsetci popareni, je mi z toho naozaj smutno a vazne sa bojim, ze zostanem sama..ja ani neviem, co za prispevky cakam, mozno ma niekto podobny problem..dakujem

malinka

ja mam taky isty problem a uz nevladzem ...kedy konecne aj ja najdem uz takeho rozumneho chlapa, ktory ma bude pritahovat?

technécium

myslienka chcel som tým, len povedať, že nikto nemôže za to kto ho priťahuje lebo je to chémia, a potom sme podľa vačšiny blbci, mne sa zasa páčia chudé baby a už som tu blb, ale chémia je chémia preto ju milujem, no nechcel by som byť s niekým kto ma nepriťahuje-bolo by to o ničom, nuda. a tým blbcom som myslel, že určite niekde pre teba taký existuje akého chceš teda nie blbec, blbec bude asi podľa ostatných odborníkov

myslienka

technecium..len otazocka..dokazal/a by si zit s niekym, kto ta nepritahuje? a mozes TY za to, kto ta pritahuje a kto nie? ak ano..tak gratulujem, si vynimocna bytost..samozrejme, ze ja s blbcom zit nechcem..uz som ich mala dost, stacilo..to radsej ostanem sama..

technécium

ona píše, že ju priťahujú blbci tak čo si tam má usporiadať v hlave, keď ju ovláda chémia, skús len hľadať a určite nájdeš takého blbca ktorý ti bude vyhovovať vo všetkých smeroch

jajka001_

ja ta celkom chapem kde nie je iskra tam nie je chut a moze byt neviem aky slusny a mily proste to nejde
asi to chce vela skusenosti, aby si si uvedomila a precitila aj srdieckom nie len rozumom co je skutocne dolezite v zivote
do partnerstva na zivot potrebujes spolahliveho partnera
verim ze ked si to v hlave usporiadas co vlastne chces tak najdes toho spravneho co bude aj slusny aj vtipny aj mily
a mozno aj trosku zly ale len tak trosicku len tak pre teba :)