Nedostatocna erekcia

Príspevok v téme: Nedostatocna erekcia
bow

Ahojte.Mam nasledovny problem:mam 2O rokov a pri sexe nedosiahnem dostatocnej erekcie a ked ano tak iba na kratku chvilu.Stalo sa mi to 2x. Nikdy predtym sa mi daco taketo nestalo.Nemam moc sexualnych skusenosti ale viem ze niekedy mi stacilo aby som zbadal nahu zensku a vuala stal jak cinovy vojak.Trva to asi 2 tyzdne. Ranna erekcia je slaba alebo ziadna a aj pri masturbacii skoro nic.k ejakulacii by aj doslo ale viac nic. Neviem ci je to len psychicke a do akej miery ma stres vplyv na erekciu....alebo mam ist lekarovy? pomozte diky

bow

Toz mam doktora asi 25 km od domu....ale o to nejde.Frajerka bude mat teraz aj tak kramy takze budem mat chvilku casu na to aby som to vyriesil...som inak pistal mail na tu poneciu.sk a mi aj obsiahlo odpisal....ale poslal ma aj on doktorovy

K9

Ked je von zima alebo je tebe zima tak sa to obdrazý na velkosti erekcie na pohlavnom organe preto som teraz nervozny pre sexe vonka

pod von

ja som sa minule vonku vyčúral a bol som dosť prechladnutý..behal som šťať jedna radosť..
chceli sme mať s priateľkou sex a proste sa nechcel postaviť..cítil som stále nutkanie ísť na záchod
teraz to už prešlo, som pil urologický čaj(vraj to prečisťuje)