Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strihanie vlasov podla Luny

andel_s

Presne tak Andy pravdu máš.
Verili by ste, či nie, ale mám vlastné skúsenosti podľa ktorých pôžem povedať, že v nesprávne vybraný čas na strihanie vlasov-hoci len ofiny bol aj ten nesprávny strih. Vlasy som si nevedela upraviť až dovtedy, pokiaľ mi znova nenarýstli a znova som sa šla ostrihať. Ale objednala som sa už podľa lunárneho kalendára. Kúpte si ho.

Petra23

Dobry den, zaujimalo by ma, co sa stane s vlasmi, ak boli ostihane, ked bol mesiac v znameni kozorozca, nikde som sa nedocitala odpoved. Dakujem.

andy

Nechápem, načo sem píšete, keď sa vám to zdá trapné. Pokiaľ niečomu nerozumiete, to neznamená, že to nie je pravda. Veď to vedeli už aj naši predkovia....založte si svoju vlastnú trapnú tému, kde budete zhadzovať všetko, čo nechápete a tam sa realizujte vy a vám podobní

kroko

Tak ja som sa docital ze sa treba dat ostrihat dohola 22.1.09 o 17,35 a potom by ti mali vlasy zacat rast uz len zdrave, krasne, leskle. A ak nie, pol roka budes chodit holohlavy, no a co.

SHAKTI

vlasy sa strihaju v dorastajucom mesiaci v znameni Leva alebo Panny. Najblizsi termin je teda od 11.1.2009 18:43 hod do 15.1.2009 23:32 hod. ale mozes aj teraz, hlavne vlasy nestrihat a neumyvat vo vodnych znameniach Rak, Skorpion, Ryby- tvoria sa lupiny, vlasy elektrizuju a su scapene. Uces v znameni Leva je vzdy perfektny, podari sa a dlho ostane krasny.
Lunarny kalendar dostat v kazdom knihkupectve, najlepsi je od vydavatelstva Eugenika.

andy

Najbližší termín by mal byť dnes, ďalej už neviem, lebo tá stránka, z ktorej to mám, je zablokovaná. Práve som si objednala knihu a kalendár

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strihanie vlasov podla Luny - Fórum - ZDRAVIE.sk