Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc s liekmi

Príspevok v téme: pomoc s liekmi
teri

som už dospelá a teraz sa mi objavilo
akne na dekolte. po dobratí antibiotík mi predpísala duac gel.
mám si ho natierať len večer a len na vyrážky. Poprosím o radu: čo sa stane ak si to budem natierať aj ráno? čím si to natierať cez deň ? a tým, že si to natriem na len na existujúce vyrážky, nezabránim tvorbe novým. ako ste to ptaktizovali vy?

farmaceutka

Odfarbuje textilie, pretoze obsahuje benzoylperoxid. Na skvrny po akne vplyv prakticky nema, pretoze tie su sposobene niecim inym, nie farbivami, ale je to hlavne cievna reakcia v mieste zapalu.

tinusska

uprimne, co som sa ja natierala mastickami a este akymi blbostami... ani antikoncepcia mi nezabrala... az teraz beriem roacutane a je to uplne ine... som zatial v polovicke liecby, ale uz vyzeram k svetu... (a to som ani tazku formu akne nemala), ale ked mam akne asi od 10 rokov a teraz mam pomaly 22, tak mi to uz pekne liezlo na nervy... masticky, antibiotika, kt. zabrali na mesiac a pod...

mirkkka

No poviem ti takto to že ti povedala že si to máš natierať iba večer tak to mala úplnú pravdu, lebo aj ja mám ten duac gel /či ako sa to píše/ a kožná mi povedala že to hrozne vysušuje. Ja som si to tiež raz dala večer a potom aj ráno a celý deň ma pálila tvár ako ... Neboj to ti vylieči aj ked to budeš dávať iba raz za deň. Ale budeš musieť chvíľu počkať lebo to ti nezmizne len tak za mesiac. Ja ho používam už druhý mesiac. sice su vidieť výsledky ale ešte stále mám dosť akné. Len nerozuiem tomu prečo by si si to mala dávať lokálne, lebo ja si to dávam na celý xicht a je to v pohode. Sestra si to dávala lokálne a vôbec jej to nepomohlo. Takže si to bez výčitiek môžeš dať celkovo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoc s liekmi - Fórum - ZDRAVIE.sk