CHALANI !CHECK IT! ;)

anka999

som verna už skoro tridsat rokov mam to rada velmi a napada ma myšlienka skusit to s inym ale najradšej s parom aby bol aj manžel je to zle???????

mandyy

Ja si myslim ze sa to kazdemu raz vrati kto podvadzal, ci uz pojde neskor o neveru alebo o co, mna sa to samozrejme tiez tyka(: ale kazdy na to doplati a odtrpi si svoje- musi to tak byt(:

Lubo001

no aj ja som verny az do smrti..podla mna keby ste niekdo neboli je vo vasom vztahu nejaky skryty problem ktory treba odhalit aleboo robite niekde nejaku chybu...a vernost by mala byt samozrejmost vo vaznom vztahu lebo poznam kamarata ktoremu nevadi ze he dievca doslovne podjebava takzee podla mna zalezi aj na charakteru osobnosti

Plysiak

ano, vernost je otazka charakteru, raz som bol neverny a potom som tyzden doslova plakal po nociach.. je to blbe ze chalan place, ale... o to nejde.. som trocha citlivejsi.. ale aspon viem ze znovu by som to nespravil.. odpoved na dalsiu otazku pre mna, ano rozisla sa so mnou...

technécium

neviem či by som dokázal byť v takom vzťahu, že by ma partnerka podviedla-ale asi nie, preto bude asi aj pravda nevieš-si spokojný

miso11

Vernost je otazka charakteru. Dnes spolocnost priamo tlaci na ludi a predstavuje neveru ako nieco uplne normalne. To, ako vsetci dobre vieme, predtym nebolo v tejto miere. Urcite, ze nevera vzdy existovala, ale dnes je nevera povazovana za medialnu hviezdu :)

Do velkej miery teda zalezi na tom, ako bol chlapec vychovany a co videl doma.

Vernost je mozna (hovorim zo svojej skusenosti a aj z toho, co som videl, cital a pocul). Ludia, co podvadzaju, sa citia vinni a budu sa vzdy smiat takym "naivnym", co este maju urcite sebaovladanie a lasku k jednej partnerke na cely zivot... V skutocnosti len zavidia.