Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco na nu ziarlim?

Príspevok v téme: preco na nu ziarlim?
penelopia

To som znova ja, zas vas idem otravovat. To robim vacsinou, ked ma nieco trapi. Predtym som pisala o tom, ako si nasiel nejaku vraj kamosku v case, ked sme mali pauzu. Potom prerusili kontakty a teraz ich znova nadviazali. Chatuje si s nou a dokonca to ani predo mnou neskryva. Zacala som ziarlit, vyskocila som na neho s tym, co to ma znamenat. Jeho reakcia, nahneval sa a vytkol mi, preco by sa nemohol rozpravat so svojimi kamaratkami. Vraj, ze by som bola najradsej, keby ziadne nemal a rozpraval sa len so mnou. Ja som si povedala, ze by stacilo, keby nehovoril iba s nou. Povedala som, ze si o nej myslim, ze je stetka, ze kradne chlapov a on mi povedal, ze nemam ziadne pravo na nu zle hovorit, lebo mi nic zle neurobila. Bodaj by to bolo, ako vravi. Odvcera so mnou skoro nehovori, hoci sa aj stretneme, je ofucany. Pytala som sa ho, ci s nou nieco mal, hovori, ze nie. Ja mu radsej verim, lebo inak by to nedopadlo dobre. Ma viac kamaratiek, preco potom ziarlim iba na tuto? Dakujem.

andy

Nuž neviem, tak skús zmeniť správanie, rob sa, že ti to nevadí, keď ti ukáže nejaké jej fotky, kľudne poznamenaj "pekná baba, dobrá postava" alebo také niečo, aby nemal z teba pocit, že si pri nej pripadáš menejcenná. Skús niečím váš vzťah oživiť, možno máte rutinný vzťah a u nej hľadá nejaké vzrúšo, aj keď možno len vyrtuálne. Tak držím palce, ja už prchám, budem tu až 2.1., tak potom napíš, čo sa pomenilo. Prajem ti krásneho silvestra a nedaj si ňou za žiadnych okolností pokaziť náladu (aj keď sa budeš len pretvarovať, uvidíš, že aj tebe sa tá nálada zlepší)...zatiaľ ahoj

penelopia

Mozno je to aj preto, ze raz som mu vylepila. To bolo tesne potom, ako sme sa k sebe po pauze vratili a uvidela som ho, ako dal bozk na lice nejakej zene. Smola, bola to len spoluziacka a na tej diskoteke bol aj jej priatel. To bol teda trapas a moj priatel so mnou tyzden nehovoril. Ostatni sa radsej robili, ze nic nevideli. Mozno preto je teraz podrazdeny ked zacnem tuto temu. Stretnem ju raz za cas v meste, ale nikdy vtedy nie som s nim. Pockat, raz, raz som ju videla aj s nim, ale vtedy sa obratila chrbtom, asi aby sme ju neuvideli, on ju mozno neuvidel, ale ja som ju uvidela.

penelopia

Vlastne uz som prisla na to, co hladam. Navod, ako ho nenapadne prinutit, aby ho uz viac nezaujimala. A aby to bolo ako predtym, ked s nou nerozpraval. Popripade ako jej dat so sarmom najavo, ze to nie je jej revir.

andy

Nuž neviem, stretávaš ju niekedy? Osobne by sa to dalo - pred ňou mu dať pusu, chytiť ho za ruku,....dať jej najavo, že pár ste vy,...evidentne jej ide o to, aby vám rozbila vzťah. Z jeho strany možno o nič nejde, len mu lichotí jej záujem, ale aj tak sa mi zdá divné, že sa tak paprčí za to, že ti to vadí...

penelopia

Nebyvame spolu, ale casto u neho prespim. Hovoril mi, ze ona mozno aj chcela nieco viac, vztah, ale ze on vtedy ani na to nemal pomyslenie, cize jej ani nedal sancu. Ze sa jej radsej pre istotu na to ani nepytal. Sme spolu tri roky. Ju pozna rok a asi sest mesiacov. Da sa nejako o neho bojovat a zbavit sa jej? Viem, ze najucinnejsi by bol odstrel alebo utopenie, ale ja by som skor skusila nieco kultivovanejsie. Ked som u neho, pomaham mu s domacnostou, varim mu, peciem, staram sa aj seba, snazim sa dobre vyzerat, ked sa mam s nim stretnut. To mu nestaci? Co by chcel? Ako sa da odplasit konkurencia? Aby uz nam dala pokoj a starala sa do svojich veci?

andy

Myslela som, že hľadáš riešenie. Možno chceš počuť, že je to normálne, nerieš to,....neviem, to ti povedať nemôžem. Ak spolu bývate, je to ťažké, pokiaľ spolu len chodíte,....ja by som tomu môjmu dala určite na výber - ona alebo ja. Nemyslím, že by mala byť pre neho taká dôležitá (ako kamaráti z detstva, zo školy, ako dlhodobí kamaráti)....ak by sa jej nedokázal vzdať....asi ma neľúbil...aspoň by som vedela, na čom som

penelopia

Viem, ze kamosky by mi povedali, kasli na neho. Mozno sa on potom spamata. To by som dokazala, keby som ho tak nemilovala. Ja sa vsak potrebujem vypisat, vyzalovat.

andy

Keď ste mali tú "pauzu", on s ňou začal chodiť? Podľa ma si ty celkom normálna, kamošky mu akceptuješ, ale prečo by si mala akceptovať nejakú jeho "skorobývalú" a jeho správanie k tebe kvôli nej. Ako dlho ste spolu? Bývate spolu?

penelopia

Problem je aj v tom, ze sa o tom s nim neda normalne pozhovarat.Hoci sa snazim hovorit pokojne, jeho vytoci aj to, ze zacnem tu temu. Viem, predtym sme sa dohodli, ze budem respektovat to, ze ma kamaratky a to aj robim, vadi mi len tato, hoci to neviem logicky zdovodnit. Vtedy, ked s nou prerusil kontakty, dokazal sa so mnou o nej normalne porozpravat, no teraz je nejaky podrazdeny a posledne dni urazeny.

penelopia

Aj som sa ho pytala, ci s nou mal nekedy sex. Pokrutil nesuhlasne hlavou a povedal, ze nie. Ale to ma stve, ze na mna hned vyskocil, ked som ziarliva a nieco zle som na nu povedala. Vravi mi, ze ona mi nic zle nespravila. Vazne? Iba sa medzi nas mota, ale to nic neznamena, vsak? Predtym mi ukazal aj spravy, ako mu pise, ze nech sa nestretava so svojimi kamaratkami. To bolo v case, ked sme mali pauzu. On to odmietol a ona s nim prerusila kontakty. Ona. Zacala ho ohovarat, ze je playboy a nevernik, slusne povedane. Asi rok spolu nehovorili a potom on prerusil bariery. Tomuto ja vazne nerozumiem, po tom vsetkom, co na neho povedala. A teraz sa tvari, akoby ona na neho nic zle nepovedala. To je fakt hlupy alebo sprosty? Pritom ked sa pohadame my, vacsinou som to ja, kto prerusi mlcanie, on to tiez niekedy spravi, ale podstatne menej, mysli si, ze je neomylny.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco na nu ziarlim? - Fórum - ZDRAVIE.sk