Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prestat fajcit?

Príspevok v téme: Ako prestat fajcit?
zuzka000

..Podarilo sa to niekomu?..Myslim ze u mna to nieje natolko silne ,ale zo zaciatk usom fjacila prilezitostne a dnes skoro kazdy den lebo ma to ukludnuje...Mam len 14 rokov..Rodicia o tom oficialne nnevedia..ale uz 2 x ma mama videla s cigaretou v ruke...ale to davno...ako s tym mam prestat?pomoze niekto?

andy

2 krabičky za deň? 14-ročná? Si sa zbláznila? Neuvedomuješ si, že sa ti ešte vyvýjajú pľúca? Neblbni, najdi si nejakú náhradu, premysli si, kedy si zapáliš, keď telefonuješ? keď si chceš oddýchnuť? keď ťa spolužiak zavolá za školu na cigu? keď si s partiou? Obmedz tie stretnutia, pri telefonovaní si niečo kresli, hraj sa s vlasmi, pri oddychovaní čítaj,...

intrakova.cigaretka

no ja som fajcila skoro 5 rokov...skoncila som skolu...a strasne ma motivovalo prestat koli priatelovi...pomalicky som obmedzovala prijem cigariet a ked mi kupil havina tak na cigarety som jednoducho zabudla..lebo som na to ani nemala cas =) a teraz nefajcim uz asi 7 mesiacov a je to super...

bibiiiiii

tak to nie je problem,ja som mala tri baliky na silvestra,fajcila som dve cigarety naraz do polnoci.Po polnoci som uz nefajcila a zostal mi jeden balik ako skalna rezerva,no nesiahla som po cigarete ale mala som krabicku na dosah ruky.Kludne to zvladnes.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako prestat fajcit? - Fórum - ZDRAVIE.sk