Môže žena otehotnieť ked má chlamýdie?

ebi777

za to že máš pohlavnú chorobu sa správaš dosť nezodpovedne

a si sa ho nepýtala, že aká sú možnosti v prípade, ak nemáš 200 eur??? zväčša potom gynekológ vypíše lístok do nemocnice a tam ti to spravia zadarmo,,,, len človek musí mať ústa a pýtať sa,,, nie len nadávať

aja k

Ahojky. Pred pol rokom som bola u doktora. Robil mi výter a zistil že mám chlamidie :'( .brala som to v celku ok. Za mesiac som prišla k nemu nasadili lieky a povedal že mala by som ísť aj tak pre istotu na laparoskopiu. Ale mám mi dať 200 eur a on mi to spraví dokonale. Odmietla som to. ,lebo podľa mňa doktori sú nato, aby robili svoju prácu bez úplatkov. Nasadil mi tabletky, antibiotiká a povedal že po 3 mesiacoch mám príst na kontrolu. Nebola som. A stále ma bolí brucho. Ćo mám robiť? Ja Ale k nemu nepôjdem. A neni to moj prvý gynekológ. Ja im neverím. Jeden je slepý,druhí berie úplatky.... Ja som zúfalá. Ale menstruacia mi chodí celkom pravidelne

patronela

mám chlamýdie a zistili mi ich až v tehotenstve. dočítala som sa, že pri pôrode sa môžu preniesť na bábo a môže mať zápal spojoviek alebo zápal pľúc. tak dúfam, že to bude OK. držte nám palce. liečiť sa môžem až po pôrode.

macka31

Ahojte, ja som tiež mala chlamýdie, bola som z toho zúfalá, nenávidela som za to svojho priateľa. Príznaky sa objavili hneď, bolesti brucha, nenormálne nafúknutie, výtok, taký ružovkastý. Po nasadení antibiotík to prešlo. Asi 3 týždne alebo mesiac by partneri mali byť bez sexu. Dlho potom som sa ešte trápila kvasinkami, zrejme po antibiotickej liečbe ich bolo ešte viaaac. Ale časom boli výsledky ok, a teraz už mám takmer ročné krásne, zdravé bábatko.
Držím palčeky.

lucka

No myslim ze budem mat babetko.Najprv sa musim vyliecit stym antibiotikum.Nemala som pravidelny krami.Ja aj moj muz si uzivame lieky.Ale nektore sa neda otehotnit...Tak preto.Ale musela som prestavat fajcit aby sa mi neposkodilo zdraviu....Ale dakujem za radu

tajfunka

avonka o chlamydiach si precitaj na nete, je vela stranok o tom...a ak si chces byt ista daj si urobit test, nic za to nedas, je to jeden ster, a lepsie to vediet skor ako neskor, uz len kvoli tomu dietatku a nehovorim o dalsich chorobach ktore sposobuju neliecene chlamose a taktiez tie ureaplazmy a dalsie tie ,,nevinne,,choroby, ktore chytis ani nevies ako..a dnes ma chalmose kazda druha zena, a tristvrtina to ani len netusi,pretoze nemaju casto ani ziadne extremne priznaky..viem o tom svoje tak ak mas podozrenie tak testuj testuj testuj..

tajfunka

ahojky, aj ja mam po chlamydiach, liecila som to antibiotikmi a som z toho vonku..aj ked neviem, pretoze je dost mozne ze som ich mala tiez nejake 2-3roky a nevedela o nich a ked su tak dlho v tele sposobuju uz rozne zrasty, ktore potom maju za nasledok caste potraty a mimomaternicove tehotenstvo.najhorsie ze tie zrasty sa nedaju chirug.ostranit,a mne raz jeden doktor prehmatal brucho a povedalze mam tam nejake zrasty,tak sa tearz bojim ze to boli tie chlamydie..ale ty to mozno preliecis antibiotikmi a budes ok, to by ti mal gynos povedat, spytaj sa ho ci mas nejake nasledky, lebo vazne ked zacnes liecit chlamose vcas tak potom to nema ziadny dopad na tehotenstvo..

Ivka 1

Lucka neboj, zlikviduju sa chlamydie a potom sa mozete zamerat na babatko.
Vsetko bude v poriadku ! Ak nezaberu
synteticke antibiotika tak urcite zaberu antibiotika na prirodnej baze.
Potom sa mozes na mna s doverou obratit
ak budes chciet.

lucka

Akurat mi doslo chlamydiach.Ale uz som mala 2 roky a doktorka bola blba a nevedela co ma robit ani mi nic nehovorila.Potom som sa prestahovala inemu a vysetruju vsetko tak som stym spokojna a povedali mi otvorenie ze to mam a preto nemam pravydelne krami a mam z toho aj kvasinkami.Akurat uz liecim antibiotikum.Tak uviidim.Ale hlavne chcem mat dieta uz...!!§Myslite ze sa da otehotnit?Som dost sklamanaa