antikoncepcia chloe

luthien

no ja som sa chcela spytat mne tiez moj lekar predpisal antikoncepciu Chloe a to ked mi zacne menstruacia tak na prvy den si mam dat jednu tabletku a ptm pokracovat 21 dni a potom ma byt ta 7 dnova pauza ??? aspon to co som sa docitala. a mato nejake az take velke neziaduce ucinky ako tu niektore baby pisu ci to posobi na kazdeho inak...???

sumsumienka

Ja som najprv dostavala na stvrty den a potom tiez od jedneho mesiaca na piaty. Nestresuj. :) Aj keby neprisiel, nic sa nedeje, pokial si tabletky brala spravne.

jankaaaaaaaa

je to normalne. nemusis dosavat kazdy mesiac prense v ten isty den. ja som zo zaciatku mavala na treti den a od jedneho mesiaca mavam az od piateho dna

veronička

ahojte,antiku Chloe beriem uz 2 mesiac,dobrala som oranzove tabletky a vybrala som uz 3 biele a menzes sa este stale nedostavil,neviem ci sa mam niecoho obavat alebo je to normalne...pretoze v 1. mesiaci brania som mala kramy normalne...tak neviem co teraz :/

sumsumienka

Na treti den menzesu si vzala tabletku na na stvrty ste uz sexovali? Alebo az na stvrtej tabletke? Tak ci tak ste urobili chybu, mal ho aspon vytiahnut predtym...

Inak ja Chloe beriem uz treti mesiac a idem si ju zmenit, sice mam od nej lepsiu plet, ale vecne mi je z nej zle, stale na zaciatku mesiaca sa budim v noci a chodim vracat.. Aj cez den niekedy.. Ked som ju zacala brat uplne prvy mesiac, tak fakt, ze zachod bol moj najlepsi kamarat...

klaudia156

Ahjte uzivam chloe uz dlho ale minuly mesiac som ju mala vysadenu.Zacala som ju uzivat tento mesiac a hned na 4 den sme mali s priatelom pohlavny styk a ejakuoval do mna.Tabletky som zacala uzivat na 3 den menstruacie.Prosim poradte mi,je tam vysoke riziko otehotnenia?Dakujem pekne.

majjjjjka

spytal som sa na tu moju antikoncepciu gynekologa a povedala som mu co si mi tu napisala.on povedal, ze kludne mozem chloe uzivat este 2 roky.ze to je blbost co si tu ty pisala...ako ja ti tvoj nazor neberiem,ale urcite budem radsej verit lekarovi a nie tebe

machulka006

nehovorím o antikoncepcii ako takej... hovorím konkrétne o tej tvojej... proste toto je jediný liek,kt. sanesmie užívať dlhodobo... :) neber to v zlom...ale ver mi, zaoberám sa antikoncepciou skutočne dlho, a táto otázka je jedna z najčastejších na tom fóre...veď sa kľudne spýtaj ak mi neveríš... :)