Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozhodla som sa pe smrť

wowo1

necitam co si tam nacarbala lebo je to stale o tom istom a nuda,ale prajem ti ju dokonalu,,si krava alebo aky odpad?

vsdvfbgdbrt

zial, samovradza bola a aj je stále tabu témov, a moizno preto sa ludia cítiaci sa mizrene nechcú stat v ociach spolocnosti za bláznov a psychicky chorých pre to to skrývajú. A mozno keby mali niekoho o kom by si s tým mohli pohovorit, nedialo by sa tých samovrázd vela. A samovrazdy by nás mali zaujímat, lebo nikdy nevieme co nás caká. Dnes si povieme ze je to absurdné, a zajtra sa to moze nedajboze zmenit. Cize posmievanie, robenie si srandy, ci bagatelizovanie tejto temy nie je namieste.

machulka006

K9 - a z čoho si robím ako podľa teba srandu? mne osobne to totiž vôbec nepríde vtipné... je mi ľúto toho mladého chalana, kt. skočil...chcela som len poukázať na to, že takéto veci sa skutočne dejú...

K9

nechápem prečo si s takýchto vecí robíš srandu môžeš mat s toho problémy za vyvolávanie nepokojov ak nevieš... neviem či si vedela že ten cigan skočí alebo nie ale proste srandu si s toho nerob..

technécium

vďaka už mi dochádzali témy, len neviem či sa mám ísť dať liečiť na celkovú psychickú slabosť alebo slabosť celkovú psychickú

baku

machulka006 suhlasim s tebou.. ale ta holka nam ukazala zo seba to najtajnejsie takze pochybujem zeby riesila pohlavie a snazila sa zamaskovat svoju muzskost... v kazdom ohlade verim ze to nespravila..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozhodla som sa pe smrť - Fórum - ZDRAVIE.sk