samovypadavajuce stehy

Príspevok v téme: samovypadavajuce stehy
elly

ahojte.. mam par dni po operacii usi.. usi boli zosite samovypadavajucimi stehmi, doktor mi odporucit cistit si miesta za uchom obvazom s alkoholom a jemne prechadzat po miestach kde su stehy aby vraj tie stehy po par dnoch vypadli a nezostala tam jazva.. no je to dost neprijemne a boli to.. je taketo suchanie po tych miestach nevyhnutne? nestaci to ucho len vycistit? a este k tomu sa bojim ze sa tie uska trosku odtiahnu od hlavy alebo ze sa roztrhne steh.. prosim vas poradte niekto ak mate nejaku skusenost s akymikolvek samovypadavajucimi stehmi.. dakujem

karolina90

lenze to je ten problem, ze ja sa mojej doktorke zavolat bojim...sak to je na pindulke a ked si predstavim, ze mi to bude vytahovat....brrr....az zimomriavky mam...nemozem sa toho pomaly ani dotknut...no sranda

sisa72

neboj ak nevypadnu lekar ti ich pri kontrole odstrani.. nič sa nedeje len ak ti to začne červanat tak chod k doktorovi môže sa Ti to zapalit..

karolina90

ahojte, ja som bola na labioplastike...uz je to 10 dni a vypadol mi zatial len 1 steh...mam tam dalsich 8...chcem sa spytat, je to normalne? kedy uz vypadnu?