Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztah s vazne chorym clovekom

nikkkki

no ja neviem ci by som si zacala s niekym takym ale ked sa dvaja lubia nic tomu nezabrani ale o to to potom ten clovek bude mat tazsie pretoze strata niekoho koho lubis velmi boli....takze je to na vas ako sa rozhodnete

moniqa87

ako neviem ci som tu jedina taka divna, ale podla mna sa v ziadnom vztahu neda po troch tyzdnoch hovorit o laske, tak co sa do nich staras, ked su spolu, tak asi nejaky cit k nej prechovava, ale je nad slnko jasnejsie, ze to laska este nie je, pretoze laska sa neobjavi len tak, ked si ludia povedia: "tak to spolu skusime"....
tak sa do nich prestan starat, je to jeho vec a teba do toho nic...
az z teba pisti ako ziarlis...

a k teme... ja by som si vztah s niekym takym zacala, ale samozrejme, leb keby tam boli sympatie...
btw, ked ma aj nejake skvrny ci nie... a co kazdy clovek je vzdy zdravy a krasny, ani aj nevazeram kazdy den dobre a priatel ma zato neopusti, ked je mi nejaky cas zle a vyzeram pod psa...
myslim, ze tebe pojedm vztah aj napriek tomu, ze si uz vydata dost unika...

sjuzka

hovorim presne o tom co napisala renata. som presvedcena o tom, ze s nou nebude, mozno chvilu ano, ale potom ju opusti. Kvoli nej straca kamaratov, snazi sa ju zobrat vonku ale bohuzial kedze je hlucha nevie velmi zapadnut takze ju to tam pochopitelne ani velmi nebavi. Preto sa mi nepaci, ze si s nou zacal aj ked do nej zalubeny nie je a caka ze mozno laska pride. Ale moj nazor je taky ze laska bud je alebo nie je. Dievca ma tazky zivot a on jej urcite este ublizi. Zaujimal ma len nazor ci by si niekto zacal vztah keby tam nebola laska, ale s tym ze pockam a laska mozno pride

majka_

SJUZKA: nevies prijat cudzi nazor a ak ti niekto povie nieco, s cim ty nesuhlasis, tak chytas hystericke zachvaty (vidno to z toho, co pises)

KIKULKA: zmierme sa s tym, ze nasa SJUZKA vie jedina citat

RENATA: viem, co znamena zit so zdravotnymi problemami. ja mam sice len 20 rokov, ale tiez som nemala vztah, poznam kamaratku, ktora je po detskej mozgovej obrne a ma 19 a tiez sa trapi. ale precitaj si to, co som napisala o tom ochrnutom dievcati - tiez mozno neverila a dnes? ma syna a milujuceho manzela. ak si najdes partnera (prajem ti to!), ktory ta bude lubit, bude mu fuk, ci krivas alebo nie. ved mozes chodit, tvoja rodinka hovori, ze si pekna, tak co? mas oci, mas 2 ruky a nohy, ta co... ANKA je toho zivym prikladom

anka

ahoj, ja som tiež nevyliečiteľne chorá a mám vážny vzťah, závisí to od partnera. Ja by som si vzťah s takým človekom začala, prečo nie. Možno to hovorím tak, lebo ja tým trpím, ale aj môj partner mal problémy z ktorých sa nakoniec dostal. A chodili sme spolu..

[zruseny17]

sjuzka-ak mam niekoho rada len ako kamarata,tak by som s nim nikdy nezacala vztah-a je jedno ci je ten clovek zdravy alebo chory
a naopak ak niekoho milujes uprimne,tak neriesis jeho zdravotny stav

renata.

ja mám 28 rokov a trošku krívam. žiadny muž o mňa nikdy neprejavil záujem. cudzí mi vravia, že som pekná, milá a strašne dobrá, prečo si niekoho nenájdem. ale ako? mám sa postaviť na ulicu a prosiť: nechcete so mno chodiť?
o priateľov nemám núdzu, je s nimi fajn, ale vážnejší vzťah nikto nechce. Asi je to naozaj tým, že keĎ idem po ulici tak sa ľudia pozerajú, deti sa obzerajú a šuškajú. Aj ja sama mám z toho komplexy, tak čo ešte cudzí človek. a mám to od narodenia a do konca života sa s tým nezmierim. a budem si hovoriť prečo práve ja? ako strašne by som chcela byť zdravá. Každý kto hovorí, že sa zmieril so svojou chorobou, klame. S chorobou sa nikdy nedá zmieriť. A tak ja sama by som nechcela zničiť život nejakému mužovi. Aj keď by som ho milovala, viem že nikdy by nebol so mnou šťastný tak ako so zdravou ženou.

sjuzka

pisem to uz druhy krat, islo o to ci by si niekto z vas vedel predstavit vztah s nevyliecitelne chorym clovekom, ty by si toho cloveka nelubila, mala by si ho len rada ako kamarata, ale on chce vztah, slo o to ci by si sa na ten vztah dala a cakala ze sa mozno zamilujes

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztah s vazne chorym clovekom - Fórum - ZDRAVIE.sk