Lactacyd, Soforelle, Dove alebo Nivea?

Monika1984

Ja som skusila: Lactacyd a Saforelle. Obidva boli ok, ale radsej mam Lactacyd, lebo po Saforelle dlho nemam pocit cistoty, mximalne tak 2-3 hodinky a po Lactacyde sa citim "cista" aj cely den

zuzka*

ja som mala lactacyd, prišiel mi taký bežný, ak nemáš žiaden problém v intímnej oblasti tak fajn. už asi rok používam saforelle a je fakt super, aj keď mohol by voňať krajšie, ale o to viac mi pomáha, už nepoznám svrbenie a ani podráždenú pokožku po holení. takže ho vrelo odporúčam.

isabella

ja som skusila od avonu, ale ten mi nejak nevonal, nie ze by bol zly, ale vona mi nesadla... potom lactacyd, ten je dobry a teraz mam feminelle od oriflamu s tou novou vonou jarnou a ten sa mi vazne paci :-)

jana555

Ja som mala Carfree,Lactacyd,Niveu a momentalne pouzivam Dove.Vsetky sa mi zdaju byt rovnake no musim povedat, ze Lactacyd mi najviac vonal a tiez som po nom mala lepsi pocit.Neviem no kazda zena sme ina a kazda ma ine telo.Niektora je nachylnejsia a ina zase menej.Ale najblizsie si kupujem to mydlo Saforelle, ked uz ho tu tak kazdy ospevuje :-)
Inak suhlasim s tym, ze netreba pouzivat dlho ten isty vyrobok..asi...:-)

Ivka28

Baby najlepší je z Oriflame-u Feminelle. Ten mi vyliečil aj zápal. teraz mám od AB kozmetiky, ale účinok žiaden. Akurát že pekne vonia.

medka

skušal niekto seba med? ak ano napište ake mate skusenosti , je dosť drahy ale kto vie či je aj tak dobry, mne bol doporučeny a velmi ospevovany. Chcem ho vyskušať ale najskôr sa informovať aj tuto na fore.