Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomooooc ZUB

lenca.

niekedy je to zub vedlajsi, co boli, ale rozpoznas to az v zubarskom kresle. Tiez som isla k zubarovi, ze sa mi ozval zaplombovany zub -a nakoniec to bol zub vedla neho, nechcela som tomu uverit

ouch

mozno je to tak,lebo ked mi to zaplnil tak som mala poci,ze neni dobre precisteny,ale uz som objednana na piatok,dufam dovtedy vydrzim

zubarka1

Pravdepodobne bol zub zle precistený, respektíve koreňový kanálik, alebo nebol vyplnený až po hrot koreňa. Určite je potrebné ho z rtg a opatovne rekanalizovať, čiže otvoriť zub, prečistiť poriadne a vyplniť. Malo by to byť samozrejme robené v rámci reklamácie.

andy

Treba s ním ísť na rengen zistiť, či nie je niečo na koreni. Ale určite s tým niečo rob, aby si nedostala zápal okostice

K9

Zub von alebo ist k poriadnemu Zubrovi pretože ak si tam mala niečo pred plombovaním a boli ta to ešte teraz tak si tam musela mat aj pred tým niečo a aon si to nevšimol

andy

Mohol byť nedoliečený, ale to by si mala bolesti hneď po zatvorení. A môžeš to mať chronické. Ja som tak dopadla tiež, asi na piaty krát mi ho museli vytrhnúť

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomooooc ZUB - Fórum - ZDRAVIE.sk