TMAVY MAKE-UP na BLEDU PLET

Príspevok v téme: TMAVY MAKE-UP na BLEDU PLET
luxina

ahoj,mam velmi bledu plet,tmave vlasy,ktore robia kontrast a preto vyzeram este bledsie a vzdy si kupujem najbledsi odtien z ponuky odtienov konk.make-upu,minule som si objednavala k vianociam cez net neaku kozmetiku a dostala som k tomu vzorku make-upu,ktoreho odtien bol od 1 do 4 cislo 3,takze taky stredne tmavsi,len tak zo srandy som si ho naniesla a bola som hrozne milo prekvapena ,ta tmava mi hrozne pristala!!!konecne som si mohla dat ciernu linku a nevyzerala som zmalovane!!!kamaratka ma videla a tiez ma chvalila,citila som sa super s tou snedou pokozkou......ale co si o tom myslite?neni to blbost davat si make-up uplne ineho odtienu????aj ked sa v tom uzasne citim?mala by som si kupit samoopal.mlieko na aby tam nebol velky
rozdiel medzi telom a tvarou?dakujem...

sandra223

ja mam tiez cierne vlasy a svetlu plet, ale je pravda, ze sa to da obabrat:D solarko to isti, ale ked nechces az take zasahy do pokozky, ta samoopalovacie Dove mam odskusane, myslim, ze z tychto drogerkovych je najkvalitnejsie,dost dlho vydrzi oproti ostatnym a tiez sa mi zda, ze sa efekt dostavuje rychlejsie. no jednoducho mne vyhovuje. make up mam len o nieco tmavysi od pleti, lebo nie vzdy som na tele tmavsia (ci uz vdaka samoopalovaciemu alebo salarku) no a je naozaj dost divne mat tmavu tvar a krk biely.to naozaj nie je pekne. ked chcem mat tvar rovnako tmavu ako telo, poprasim ten make up bronzerom a vyzeram ako juzanka:)
luxina, najdolezitejsie je, aby si sa ty citila dobre a sebavedomovo, ale treba hladiet aj na nejake to esteticno.
a este, noktoasi, velmi trapny prispevok.ale ked uz chces filozofovat, dnes uz nosi masku skoro kazdy:P :D:D
pekny vecer

marga

ja by som si tmavsi makeup nedavala. neverim ze by nebolo vidno rozdiel,a to je hrozne,ked ma niekto bledy krk a tmavu tvar :/.radsej chod do solarka trosku,ked ti tak vadi bledost.alebo si namaluj trosku lica a tak,aby si nebola cela biela.

jaja

Samoopalovacie mlieko neodporucam iba keby nejake kvalitne lebo zvykne robit flaky...ale skus zajst dosolaria vsak s bledou pokozkou sa da vybabrat hocijak ... a hlavne v lete slniecko prazii :) a nahodou bleda pokozka sa da pekne vyuzit a kedze mas tmave vlasy mozes sa zahrat na snehulienku...ved kto je na svete najkrajsi ??

noktoasi

hmm... pekne ze sa citis lepsie, sebavedomejsie, ale je to vlastne ako by si nosila na tvári masku. Netreba sa hrat na niakeho kto niesi :P

olinka.

aj ja som strašne bledá. tmavý makeup je vždy krajší a lepšie kryje. a ak sa namaľuješ, vyzeráš super. ale ja ho aj tak nepouívam, lebo mám strašne veľký kontrast medzi krkom a tvárou. a na krk
si makeup nechcem dávať, lebo sa to tam nedá dokonale naniesť a mám od toho všetko oblečenie, blúzky zababrané. to po každom oblečení blúzky musím prať.