potrebujem rychlo pomoc :(

Príspevok v téme: potrebujem rychlo pomoc :(
daska.

Uz 2dni ma velmi neprijemne svrbi tam dole a nic nepomaha. To svrbenie mam presne jak je "vchod dnu", partnera mam staleho a on nic nema, tak z neho to asi nebude. :( Nevedela som co s tym a niekde som uz davno pocula ze je dobre umyt si to miesto bylinkovym cajom, tak som to skusila. No zatial mi to moc nepomohlo a ja neviem co s tym? Mozno je ten caj hlupost, ale moja gynekologicka tento tyzden neordinuje, tak som skusila aspon to. Co to moze byt? Co s tym? Prosim poradte, ja som zufala, je to strasne neprijemne :(

lenuliatko

daska kvasinky nemusis mat len od parnetra.kvasinky vznikaju napriklad po kupani na kupalisku alebo plavarni(co asi v zime nehrozi) ale napriklad aj po antibiotikach.ak si brala nejake silne antibiotika moze to byt ich pricina.ale aj pri oslabenej imunite vznikaju kvasinky.pricin je viac skus pohladat na nete.ale ak si kupis ten canesten mal by sa preliecit aj partner ak teda mate sexualny styk lebo moze to aj on chytit.takze by sa mal aj on ponatierat.vela stastia :)

alica7

dufam ze bude fungovat link: www.nobelplus.sk

ako tu uz pisali, ide zrejme o kvasinky, takze by mal pomoct krem canesten (vaginalny) .. ten by mal byt v lekarni aj bez predpisu .. potom samozrejme na kontrolu lekarke ked zacne ordinovat - pripadne ak si z vacsieho mesta, lekarka ma urcite niekde zastupenie v case dovolenky ... no a na nejaky cas obmedzit sladkosti, zahodit nohavicky z umeliny, neumyvat sa mydlom (radsej napr. lactacyd resp. len vodu), skusit acidko, actimel alebo si kupit probiotika ... zelam skore uzdravenie

leerka

kinderka ak ma niekto kvasinky, tak to nema nic spolocne so sprchovanim, resp moze ho mat kazda baba, co sa normalne umyva a dodrziava hygienu, tak neviem o com tu tocis......