Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc...

Príspevok v téme: Pomoc...
val

Prosim poradte niekto...Manzel sa zacal asi pred 3tyzdnami stazovat,ze po nom nieco lezie a sem tam ho aj stipne.Medzi tym dcera doniesla zo skolky vsi.Zacali sme sa odvsivovat,a onedlho som to zacala citit aj ja.Viem ze vsa zije vo vlasoch,ale mne stale nieco lezie po tele a niekedy aj stipne.Boli sme na navsteve u mami,dcera jej lezala v posteli,a na druhy den sa mama zacala stazovat ze ju svrbi cele telo.To iste ma aj moja svokra ,s ktorou sme sa kvoli tomu pohadali,lebo chce aby sme sa cistili praskom na psie blchy.Prosim pekne poradte niekto co s tym, na koznom ma prezrela povedala ze telo je ciste preventivne nam dala Infectoscab-proti svrabu,nezabralo.Vsi sme sa chvalabohu zbavili ale toto je nejaka pliaga ktora sa len tak nevzda,skusali sme vselico možne,nic nevidno len sa stale musime niekde poskrabat...Ako si mame pomoct?

kikika

Mozno to co vam dala kozna treba brat dlhsie, alebo sa skus popytat v lekarni a tiez by som urcite poriadne vyprala vsetko postelne pradlo a pod. kde by sa to mohlo udrzat-aj ked neviem co to moze byt. Tazko poradit, mozno sa skus spytat este RNG.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomoc... - Fórum - ZDRAVIE.sk