Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PORADTE MI prosim

bambula21

tomu testu by som verila, po 9 dnoch... k oplodneniu moze prist tak 4-5 dni po styku. ked je zena tehotna, zacne sa tvorit isty hormon a test ho zachyti a oznami to dvoma ciarkami. takze z tejto stranky ok. ale su pripady kedy zena mala aj dva negativne testy a tehotna bola... ale tak, verim, ze to bude u priatelky ok a nabuduce uz bacha a triezvo! ;)

delinka

no čav, ked si sa do nej nespravil, tak nemôže byť tehotná a minuta je strašne málinko, to nič nieje, ja som mala nechránený sex aj 10 minút a bolo to v pohode. Inak po 9 dňoch veriť tehotenskému testu neviem teda, treba počkať mesiac, potom si bude istá. Len ako ti píšem, z hentoho neotehotnela. A keby áno, tak to dieťa pomenujte Coperfield :) :) :)

mato1234567

nazdar ...:) dnes je to uz 9 den a priatelka si spravila test rapiclear vysiel negativne... myslite ze uz neje potrebne overenie testu?

mato1234567

ahojte :) dnes je to uz 9 den,,, a priatelka si spravila teh test rapi clear a vysiel negativne.. myslite ze je este potrebne testovat neskorsie pre istotu?

niekto

ked ma zena krami tak vajicko aj s vystelkou opustaju telo takze za normalnych okolnosti ano pokial nejakou nahodou nedojde k dalsej ovulacii co sa bezne nestava ak ma zena pravidelny cyklus
ale ako som spominal metoda plodnych dni nieje velmi bezpecna

mato1234567

a ked ma baba kramy tak vtedy su tak isto neplodne? prepacte ale ja som chalan a neviem o tom vela:) ..a - niekto dakujem ti ze si mi pomahas:)

mato1234567

a este ohladom tych plodnych a neplodnych dni .. neje to rizkove? ked vcera jej skoncili a uz dnes o 2 rano sa to stalo?je to hned za sebou ..

niekto

na to je antikocepcia
barierova(kondomi) asi 95%ucinnost (zle pouzitie)
ako jedina charni proti hiv a pod

lokalna (pharmatex) doporucujem skoro tak ucine ako hormonalna

hormonalna ->skodliva pre zenu najbezpecnejsia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PORADTE MI prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk