NEMOZE SA DO MNA DOSAT

kkq

chodil som s dievčaťom, čo malo podobný problém, ale s tým, že ani prst tam nevošiel, niekto tu radil vraziť ho proste tam, no neviem, my sme to chceli asi dva krát vyskúšať, iba s tým prstom na začiatok, ale proste to nešlo, doslova, akoby tam nemala dierku. Potom sme sa rozišli, no nie kvôli tomu, a mnou to nebolo, lebo milovať sa chcela už s priateľom pred tým, takže.....no dúfam, že teraz si už užíva tá moja ex sex plným priehrštím, myslím, že je povaha, čo je sexuálne založená. :-P

ujtuh

no asi nejste uvolnene ked sa do vas nemoze dostat..u mna to bolo uplne v pohode ziadne problemy ani bolest nic..tak neviem preco to vam nejde..musite len skusat ine vam neostava

nenuška:)

ja so svojim chlanom chodim uz takmer rok..velakrat sme boli spolu bez toho aby do mna vnikol az vcera sme sa rozhodli ze to skusime,ja som este panna on je uz skusenejsi...no jednoducho to neslo...neviem ci som sa nedokazala uvolnit...citila som sa dobre aj on ale neslo to...ani po dost dlhej predohre..citila som sa trapne:( uz neviem co mam robit pretoze chcem konecne svojmu milacikovi dokazat lasku aj takto...

Plysiak

stoji mu dobre? ak nie, tak mu ho chvilu masturbuj...to by malo pomoct, ak nie, tak nech ti ho tam doslova "vrazi" my sme mali podobny problem.. chvilku to bolelo a potom pohodkaaa.. zevraj to bolo super.. tak skusajte... prajem vela stastia

cicusa

cozee?? to fakt?? to sa mi nezda...ale neviem ako je na tom moja blanka lebo pri jednej divokej palcovacke som trosicku krvacala...ja si skor priparadm velmi uuzka tam dole

cicusa

no ved to ze este nie. ale tak uz skoro polroka sa hrame, palcujeme a vsetko je uuuplne v pohode, navzajom si vieme urobit dobre, su to super orgazmy. len co sa tyka vniknutia jeho penisu do mna tak to je koniec...proste nic...nepomohol ani lubrigacny gel.som uvolnena, ale proste to nejde.ako keby sa nechcela vagina roztiahnut