zvliekanie kondomu

Príspevok v téme: zvliekanie kondomu
vvcera

nechcem polemizovat ani sa pytat na to,ci sa da otehotniet z "kvapiek lasky"-kazdy hovori nieco ine. ale zacinaju mi plodne dni tak sa nam to vsetko smykalo a kondom sa zvliekal (asi som bola velmi klzka,alebo zly kondom,neviem). myslite ze je mozne ze vylucky ktore v nom boli pred ejakulaciou ze sa pri tom zvliekani kondomu rozotreli po celom penise a ze by z toho nieco mohlo byt ?? nezosmykol sa uplne,iba takmer uplne... a k ejakulacii nedoslo..mam cudny pocit,tabletku "po" som este nikdy nebrala a ani velmi nechcem kym to neni nutne :/

ser1a

Ak mate problemy s kondomami alebo chcete zohnat najlepsi kondom pre vas, napiste mi na email ser1a9@gmail.com . Zozeniem cokolvek za super ceny. Neolutujete

Plysiak

mensi kondom?? hmm... ja pridem kupim pakel kondomov a je.. vacsi mensi... ale tu nejde o to ze on ma uzkeho ze by sa mu zvliekal preto ale ide o to ze mu nestoji tak ako ma, ak som to spravne pochopil.. a nehovorim o prerusovanej sulozi, ale viacnasobnom sexe za mensiu dobu, ako mat sex, hodinku si zdriemnut a potom zas, a tak celu noc...

0001

NEnapadlo vás kúpiť si menší kondóm? Keď sa zvlieka tak to znamená že je veľký. Na každej škateľke je napísaná veľkosť tak sa občas pozrite aj na to... A ku kvapôčkam lásky - samozrejme že obsahujú spermie, ale to aby sa mu pri sexe rozotreli po celom penise tak to by museli byť teda poriadne kvapky...
Ale mimochodom, pobavila ma táto téma

vvcera

nene inokedy sa nezvlieka :)..a prerusovana suloz to nebola :D sak ked s kondomom,tak naplno nie? .. len vtedy sme potom prestali lebo to uz aj posledny kondom bol :D

Plysiak

jasneee, to je pochopitelne :) to mam taktiez taky problem.. viac ako 5krat za noc.. proste nemozem.. neda sa.. ale ked to robite prvy, druhy krat, zvlieka sa aj tak? no mala si stastie :)

vvcera

diky.no,my sme sa milovali tolkokrat za tie dva dni,ze potom pri poslednom to uz tak neslo :D a mozno aj tie kondomy boli blbe :/..ale som sa dost zlakla,lebo som si zajazdila a naraz pozrem kondom nikde a skoro uplne zvlieknuty bol,stastie ze neostal uplne vo mne

Plysiak

hej hej.. neboj nic nebude... a .. neviem.. aky je dost velky? bo ja mam 16x4 a este sa mi nezvliekol ani raz.. moze mat ze by mu nestal tak ako mal, ze by bol menej vzruseny, ale to by mal problem aj dat ho tam, a .. skuste vymenit kondomy.. popr, mozno on vlhne moc, ty malo.. moze to byt aj tym...