Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vlastne vznikaju jazvy po akne?

Príspevok v téme: Ako vlastne vznikaju jazvy po akne?
bambulka15

prosim vysvetlite mi to niekto...ja som si vzdy myslela, ze jazvy po akne vznikaju drastickym vytlacanim ci uz doma alebo u kozmeticky. a preto sa vzdy na seba hnevam ked si nejaku vyrazku vytlacim.ale moj priatel mi tvrdi, ze vyrazky sa naopak maju vytlacat, pretoze tym, ze tam je hnis odumiera koza naokolo a vytvaraju sa jazvy.tak ako to vlastne je?maju sa vytlacat alebo nie??

majo199

Je tu niekto z Kosic a chodi na kozne? Ale ku dobrej koznej doktorke ktora dokaze pomoct s kaymkolvek problemom..dakujem

siisa 25

no ja som na laser chodila a ani to nebol zas az taky zazrak ako bolo naslubovane a financne to nie je moc lacne

matamata

ako mam aj ja nejake tie jazvicky ale na laseri som este nebola..neviem ti povedat cenu..alebo este chemicky peeling je zevraj dobry..kamosky boli..je tam viac sedeni..cena zalezi od kozmeticky..skus sa popytat v tvojom meste, pripadne pozri na nete, mozno najdes aj cenniky

matamata

majo na jazvy ti nepomoze nic...never nejakej kozmetike..keby kozmetika fakt zabera tak nechodia po uliciach zajazveni ludia...jedine laser v dermatologickom centre

majo199

Vytlacat jazvy?Ved ja nemam vyrazky uz len jazvicky..dobre prosim Vas je tu niekto kto s tym mal skusenost a pomohlo mu na to nieco? ja pouzivam mary kay ale zatial vysledok nie je taky ako chcem..cital som nieco o derma Roller vraj to robi zazraky..uvazoval som o peelingu ale vraj to moze este zhorsit ze to nema az taky efekt...tak co teda???Prosim o dobru radu

majo199

No vyrazky uz nemam uz dlho som nemal sem tam sa nejaka spravi ako kazdemu ale najhorsie obdobie mam uz za sebou..ale tak su to ako by male jamky a bojim s aab sa nezvacsili. Nevie mi niekto poradit co je na to dobre? Co by mi to zahojilo?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vlastne vznikaju jazvy po akne? - Fórum - ZDRAVIE.sk