Escapelle alebo načo?

Príspevok v téme: Escapelle alebo načo?
deseo

Silvester... akosi sa mi podarilo mať nechránený styk... avšak chalan sa do mňa nespravil a mne presne v ten deň skončila menštruácia. Escapelle si budem môcť kúpiť najskôr zajtra, ale do 72 hodín to ešte krásne stíham. Mám si ju kúpiť (istota je guľomet) alebo si myslíte, že je to zbytočné?

Btw, kritizovanie a hlúpe narážky si nechajte pre seba. Keď ich budem chcieť počúvať, opýtam sa túto otázku mamy... Ďakujem. ;)

niekto

deseo
kvapky lasky sa vylucuju ked je muz vzruseny namusi byt vnutri a tak si to nemusi uvedomit :o)
btw to ze ma zena krami neznamena ze nieje tehotna mozes mat menzes aj do piateho mesiaca

mato123456
hmm no tak mam 20 a chodim prvy rok na vysku a ktomu do rakuska takze by skola padla ...
vo vasom pripade by som jej to zakazal lebo je len velmi mala sanca na tehotenstvo

mato1234567

deseo-no hej ale mali sme dost dlhu predorhru.. a vies co su kvapocky lasky.. tak toho sa bojim ... nicoho ineho..u nas v triede bola hlaška..staci kvapka budes tatka! ta podla toho sa aj riadim nechcem si doje.. zivot ani jej tak som radsej opatrny a velmi

deseo

mato1234567
Prosím ťa, ani nesranduj... Ak si v nej bol len na takú chvíľku, penis si možno ani nestihol poriadne uvedomiť, čo robí a čo sa s ním deje, takže buď kľudný. Ak je ona kľudná a je presvedčená, že nič, ver jej a neboj, iste nebudeš otcom. :)
No, u mňa je to trošku zložitejšie. Ja panna nie som, ani som vtedy nebola, preto sa v mojom prípade jedná o pár čísel... :) Ale tiež som viac menej pokojná. Nebola som až tak opitá, viem, čo sa dialo, on vie, čo sa dialo a navyše sa objavila ešte jedna skutočnosť, takže... asi to púšťam z hlavy. Možno ešte o 26 dní si spomeniem a mať trošku zrýchlený tep, ale po menštruácií, ktorá verím, že sa dostaví, budem zbavená všetkých pochýb... A keď mi najbližšie bude šiesty zmysel šepkať... kúp kondómy... kúpim kondómy... :D

mato1234567

no bolo to presne vsetko tak isto ako v tvojom pripade ... vcera jej skoncili kramy...a asi okolo 3 som bol v nej a ani nie cely len tak na poly.. bola panna ...bol som v nej asi na mitnutu ale nespravil som sa do nej ... to viem urcite bol som v takom stave ze som nevladal ani len to ...:D a nebrala tabletku po..ja som chcel a aj mam strach no ona stale tvrdi ze neje sanca aby bola tehotna .. ale ja radsej preventivne som chcel no ona nie... ta asi tak..a ty si natom ako?

deseo

mato1234567
Nie, že by som chcela nejak vyzvedať alebo niečo podobné, ale mohol by si trošku opísať situáciu, či si sa spravil do nej, či mala plodné dni a tak, aby som vedela porovnať a urobiť vyhodnotenie, kto je na tom lepšie. Prepáč, ale som ešte nervózna ako pes a potrebujem sa upokojiť. :) Mala nejakú tabletku po alebo nie?
Dal si mi dobrý tip, idem to napísať tomu môjmu. :D

mato1234567

no tak to nesi sama ... moja caja lucka ta to este horsie...:DD piseme spolu a ona mi napise ze uz ju daco kope ...:D chapes a ja uz šive vlasy mam s toho:(

deseo

mato1234567
Ale, ale, deti... :D A bez ochrany? No čo by nám maminky (možno budúce babičky) asi tak povedali? :)
Ale ja som aj tak strašná, ešte mám chuť aj vtipkovať v takejto priekernej situácií...

mato1234567

no asi sme viaceri...:DDD no hej moja lucia ma taky isty problem a ja tiez...prehnali sme to s alkoholom a potom uz ...ah..:D