intimny gel na upokojenie po holeni

katu5ik

noo..ja si pred holenim urobim peeling, ale jemne..a to by malo trochu obmedzit zarastanie, kedze sa ta zhrubnuta koza, ktoru nevie chlpok prerazit, odstrani. mne to pomohlo:)

sandy18

no na zarastanie to ti neviem poradit :( ale ten sudokrem je fakt dobry, lebo sa pouziva aj na detske prdelky :) nesmrdi a stahuje zacervenanie - ma protizapalove ucinky.

Mimi323

No najlepší je kokosový olej, ale ten sudokrém ani kalciovú masť som neskúšala, takže neviem porovnať. Ale manžel keď sa oholí, tak hneď beží ku kokosovému oleju, aby mu ostala hebká pleť bez červených vyrážiek.

K9

podla mna neexistuje prípravok na redukovanie alebo zastavenie rastu chlpov.. ja sa holím strojčekom na hlave a na pokožke sa žiletkou a nič sa my nevyhadzuje ale keď som sa začínal holi tie prvé razy tak som mal aj ja podráždenu kožu.

sandy18

dakujem :) dneska pobezim nakupit do lekarne a myslite ze proti zarastaniu bude lepsi sudocream alebo kalciova mast?

katu5ik

sandy, a ja ti aj odporucim po oholeni umyt antibakterialnym mydlom..mne to užazne pomohlo :)... dettol sensitive napriklad...stoji okolo 80 a vydrzi dllllho dlho..a kalciova mast je dobra