Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farba na vlasy,pomooc

Príspevok v téme: farba na vlasy,pomooc
kattkaa

dala som si dnes farbu na vlasy,cakala som ze bude pekna hneda a chytila mi strasne na tmavo,pri korienkoch dokonca docervena(mam to tam take riadne blede oproti zvysku vlasov) a dokonca som si nasla aj maly flak vpredu svojich povodnych vlasov,kde sa zjavne farba nedostala.mala som predtym jemne plave vlasy,trosku spinavy blond-ale tmavsi,a dala som si zamatovo hnedu farbu..som z toho uplne nestastna ako mi to chytilo,vobec sa mi to nepaci a neviem co mam s tym robit?
chytila by si mi na tmavsie vlasy bledsia farba?kedy si mozem dat dalsiu farbu?aby sa mi s vlasmi niec nestalo ked si ich naraz tolko budem prefarbovat..
prosim pomozte,som zufala a nemozem s ana seba ani pozriet.
vyzeram ako smrt pri takych tmavysh vlasoch,necakala som az taky odtien.
dakujem

kattkaa

a po akej dobe si mozem dat znova farbu na vlasy?ked sa mi nevydarilo to co som chcela
bola som aj u kadernicky a ona povedala ze bud to nechat odrast alebo zamelirovat ze bledsia fabr ana to enchyti vobec,jedine tmavsiu.ale ja nechcem tmavsie.tak soms a rozhodla ze si tam tu istu ked uz,nech mi apson tie flaky zakryje ktore mam..
len neviem ci si ju uz mozem dat aby mi to moc neposkodilo vlasy.davala som si ju 1.1.dakujem za rady

harpuna

ja ked som si nafarbila vlasy na cokoladovo hnede tak boli skoro uplne cierne ale tak o tyzden farbal zoslabla a bolinormalne hnede,teraz to je uz 4 mesiace odkedy som si nafarbila vlasy aa mam ich take pekne slabo hnede a nejako velmi mi ani neodrastly ..predtym som mala spinavy blond

kattkaa

dakujem,aj ja som si povedal aze pojdem ku kadernicke..ze par dni to vydrzim,radsej sa pojdem najskor pytat ku svojej co chodim sa strihat a potom co ona povie sa objednat nejak..diky moc za rady..
a ten melir som aj ja rozmyslala,ale raz som ho mala a nepacilo sa mi ked to vyrastalo,nevyzeralo to dobre..a to by som si zas musela dorabat alebo uplne prefarbit..a to si ja tak vlasy nenicim..teraz mam asi 3farbu v zivote na sebe a vzdy som mala pekne odtiene,aby to nebolo vidno moc ked vyrastaju vlasy..

musska

pockaj aspon dva tyzdne,nech sa ti vlasy trocha spamataju a potom chod ku kadernicke. Na svetle farby zabudni..este by sa dal spravit husty melir, alebo dat vsetko na tmavo. Prave pre take situacie si chodim farbit vlasy ku kadernicke,lebo u nech chyti tak ako ma

kikulka

tiež doporučujem kaderníčku,pretože bledé odtiene na tmavé vlasy nechytajú,alebo len veľmi málo,snáď s tým ona niečo urobí

K9

no tak bud si daj o dost bledšiu farbu aby sa ti nejaká zmiešala alebo najlepšie je chod k dobrej kaderníčke ku ktorej sa objednáva nie k dákej zo stánkom a ona ti už pomôže ..

kattkaa

no dobre to ja vsetko viem a aj viem ze uz iba sampony si budem davat ziadne farby,ale co mam teraz robit ked uz mam tu farbu a mam take hrozne vlasy??ja potrebujem to nejak zachranit a neviem ako..potrebujem vediet kedy si mozem dat dalsiu farbu aby sa mi nieco nestalo s vlasmi a ci mi na to chyti bledsia farba?????

K9

Každá farba ináč chytí na vlasoch, ja som si dal čokoládovú a mal som úplne čierne ja osobne som za to že všetky farby ktoré sa vám na vlasoch páčia treba vyskúšať najprv len nejakým slabším šampónom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.