Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s akne vyrieseny - preco to funguje ??

Príspevok v téme: Problem s akne vyrieseny - preco to funguje ??
finky

ahojte mam 24 rokov a neustale problemy s akne - zapalena tvar - hnisave pupaciky - na chrbte - na hrudi atd. pred casom mi doktorka pri normalnom ochoreni (tusim angina to bola) nasadila antibiotika penbene a po dvoch dnoch uzivania som mal tvar ako male dietatko cistu ! to vydrzalo asi tak mesiac pak sa to opat zacalo zhorsovat. najhorsie je to po oholeni to sa mi pak v nasledujucich dnoch premasti a tak vyhodi tvar ze dovi dopo. penbene posobi protizapalovo tak som ho skusil nahradit paralenom ktory samozrejme viem ze sa nemoze uzivat dlhodobo v kazdom pripade zabera podobnym sposobom ako penbene. otazne je - co s tym dalej / ako postupovat k akym doktorom ist - kedze je jasne ze akne mam skrz akysi vnutorny zapal a predpokladam ze ked sa zapalu zbavim pojde prec aj akne - spravne ? poradte . dakujem .

finky

neviem ci dokaze propolis v tabletkach vyliecit zapal ale za pokus to stoji preco nie - urcite to menej ztazuje organizmus ako antibiotika alebo paralen. kludne napis ten nazov tabletiek sem - som si isty ze to bude napomocne pre viacerych .

/,/

Finky, na vnútorné zápaly je dobrý propolis, ak máš záujem, napíš svoj email a doporučím ti propolis v tabletkách.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem s akne vyrieseny - preco to funguje ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk