"aj TY sem partris?"

Príspevok v téme: "aj TY sem partris?"
terezka--

Ahojte, mam priatela rok aj par mesiacov a verim v to, ze ma nikdy nepodviedol a ze je to chalan, ktory by to nikdy ani neurobil. Ale vela kamosiek a aj chalanov mi tvrdi, ze verny muzi nejestvuju. Takze by som sa chcela spytat, ci su dnes este na svete verny muzi? Takze kazdy kto je, by sem mohol napisat kolko ma rokov, ako dlho je s priatelkou a pod. Ale uprimne.. tu nemusime klamat.. fakt ma zaujima, ci mam len taky "najivny sen" ze su partnerstva kde su si verny aj cele desatrocia, alebo je to naozaj mozne.
PS- nepiste ze aj baby su neverne a pod. Viem ze su aj take, ja sa ale teraz pytam na muzov. Dakujem:)

sonna2

hmmmm,
mnohe "gerojky", ktore chcu radsej pravdu ako nevedomost, budu prekvapene same sebou pri moznej konfrontacii, samozrejme, lespsie bude, ak sa takej situacie nedockaju, co ale neznamena, ze muz im bol verny. Ti "verni" su mnohi len pre nedostatok prilezitosti a pohodlnosti, no a myslim si, ze prilezitost robi zlodeja, a zalezi len od vysky osobneho stupna moralky. Takze aj ti atraktivni mozu byt verni, kym ich neporazi nejaka neodolatelna, a ti menej atraktivny, tam este skor podlahnu, ak sa ocitnu v ... situacii, samozrejme, ze nikto z nich taketo situacie nevyhladava, no a ked taky muz bude sediet 20 rokov pri zadku svojej zeny, a ani len do obchodu nepojde bez jej kontroly, tak takyto chlap aj bude verny

luciferka

terezka mozem vediet o co ti konkretne ide?pretoze nechapem celkom co tymto ziskas? ved kazdy clovek je uplne iny, to ci ta tvoj priatel podvedie alebo nie zalezi len a len od neho a aod teba, nie od toho aky su ostatni chlapi.....ak tak strasne veris ze by ta nikdy nepodviedol, tak potom nemas co riesit, a moze ti byt uplne ukradnute aky su ini muzi, pretoze mas toho svojho.....

terezka--

fgf ja by som si mezdi nevedomostou a pravdou vybrala pravdu... nechcela by som byt klamana..

miruliko a keby si mal teraz dalsi vztah, podviedol by si uz len preto ze to urobila tvoja byvala a ty uz viac babe neveris, alebo by si tej novej veril tak isto ako tej predtym?

fraisee

to je pol na pol. nezalezi ci je to muz alebo zena, ked sa naskytne prilezistost. ale ako sa hovori: doveruj ale preveruj.. slepo niekomu verit iba preto, ze vam povedal ze vam nikdy nepodvedie je blbost.

miruliko

Upne suhlasim s Luciferkou...ja som svoju priatelku nikdy nepodviedol...ale ani som nepovedal ze nepodvediem...nepodviedol som ju lebo som to tak necitil aj ked som mal prilezitost....a myslienka na nejaky romanik bola zaujimava ...ale miloval som ju natolko ze by som jej takto nedokazal ublizit...cize som odolal...ale asi to bola chyba ...lebo ona mna podviedla.

luciferka

Ahojte, neviem ako mozete vyhlasit ze vas vas muz, priatel nikdy nepodviedol....., aj ked cloveku doverujeme, nikde nie je napisane ze nas neklame..., ja osobne si myslim, ze existuju muzi ktory vedia byt a aj su verni, ale na druhej strasne neverim muzom, ktory tvrdia, ze svoju partnerku nikdy v zivoto nepodvedu..., to nikto nikdy nemoze vediet dopredu, a hormony robia svoje..., ja mam priatela, zatial ma nepodviedol, a nemozem vylucit ze ma nepodvedie, ani on sam to nevie, a obcas ma take nutkanie, co je uplne normalne a bezne nam ludom....Takze chlap kttory tvrdi dopredu ze nikdy nepodvedie, ale tak isto aj zena, klame.....

buduci golem

verny muz je iba sen zien, v realite neexistuje.

ale je uplne zbytocne to sem pisat, ziadna zena svoj nazor nezmeni, to je podvedoma tuzba nepristupna akymkolvek informaciam.

zeny chcu byt klamane, neexistuje nic, co by ich iluziu mohlo narusit. preto ich treba v tom nechat a podporovat ich.

ano, baby, verni muzi existuju :)) prave vy s nimi chodite a spavate

jana0000

no a som si myslela ze moj ma tiez nikdy nepodvedie a ze mi je verný ale neni to pravda... kazdí chlap raz povedie. moj foter tiez mamu podvádza a su spolu 20rokov