Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GynOcaps a sex

Príspevok v téme: GynOcaps a sex
gynka

Pouzivam tieto vaginalne kapsule (GynOcaps) koly kvasinkam a chcem sa spytat, ze ak maju v pribalovom letaciku napisane, ze "neaplikovat pri pouziti mechanickej antikoncepsie a pri kondomoch", znamena to ze ak ja beriem HAK lindinette20, mozem s priatelom normalne spavat a nemusim sa nicoho bat? Neznizuju teda tieto kapsule ucinnost HAK?
A este ci s nimi mate skusenost? Dakujem

gyno

ahoj, ja som ich teraz pocas sviatkov brala, ale nezda sa mi zeby mi nejako pomahali brala som ich asi osem dni, a ked som ich uz dva dni nevzala tak ma zacalo v posve svrbiet, ale to je take vselijake, jeden den tak druhy den inak, ja to uz nechcem mat, mala som to 2x, raz mi gynda pomohla, a druhy krat som si iba kupila canesten tabletu a preslo to, ale obavam sa ze to nemam preliecene, beriem este probiotika, uz asi pol roka, to mi trochu pomaha

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GynOcaps a sex - Fórum - ZDRAVIE.sk