18-rocna a uz sa vyda

lenuliatko

ja teda neviem ake to je mat vztah so zenatym.mam vztah len smojim a ten je zenaty somnou.ale kazdopadne to je asi bude dobry adrenalin.niekoho to bavi ale vidis ewa ze uz si sama prisla nato ze by si ho chcela mat len pre seba.a co ak by to robil tebe?skus sa vzti mozno do jeho zeny.neviem teda ci ti trepe do hlavy taku kapustu ze sa neznasaju a nemaju sa radi ale podla mna to robia vsetci chlapi.
a podla mna je to to najubohejsie podvadzat vlastnu zenu a tvarit sa aki su uzasni a moralizuju inych a vlastnej zene ktoru si niekedy davno brali z lasky brania v moznosti zit naozaj v laske a nie s takym chrapunom ako su oni.

krisha

ewa..Manzelka mu vytvorila rodinu, porodila deti, stara sa o chod domacnosti, nakupy, jednoducho stereotyp, ale potrebny pre zivot. Ty ako milenka mu davas moznost uniku od tohto stereotypu, je to nieco ako dovolenka, chapes-ziaden stres, len uzivanie si, oddych. Neviem ci som to dobre prirovnala, ale hadam pochopis.

ewa.

mám 31r. slobodná. a o mňa sa tiež zaujímajú len ženatý muži. som ako magnet, nejak ich priťahujem. Mala som vzťah s troma. dvaja boli len na sex, do tretieho som sa zaľúbila. je nám spolu strašne dobre, tešíme sa na seba. Nevadí mi že je ženatý, dôležité je že som aspoň pár hodín do týždňa s ním. nikdy som mu ani nenaznačila, aby sa rozviedol ani som m nevyčítala, že ma využíva. ten vzťah trvá dva roky. Tam o využívaní nemôže byť ani reč. a nevyužíva ma len kvôli sexu, lebo až taká dobrá som v ňom neni. aspon si to myslím.
-
ale traz pri tejto téme sa pýtam, ako to že ho ani nenapadne rozviesť sa? Hovorí sa, že žanatý sa boja, že prídu o pohodlie, o niekoho, kto im bude variť a prať. Veď to všetko by som mu robila aj ja. a s láskou. Rozmaznávala by som ho. Milovala. Tak prečo ho to nenapadne. Vraví, že miluje aj on mňa, že keď nie je so mnou myslí na mňa, chýbam mu a keď je so mnou je mu hrozne fajn. Tak prečo to nezmení?

trubicka25

no mas pravdu asi som natrafila na zvery, ale uz som sa nastastie uvedomila a vybrala spravnou cestou so slobodnym chlapom, ci ma podvedie on? to neviem(:

lenuliatko

manzelstvo nie ja zaruka stastneho zivota ani zaruka vernosti.ludia si proste zvykli nato ze manzelstvo je uz nieco velke.
ja som sa vydala z vlastneho presvedcenia a uz som teda panna nebola.a som aj rada.lebo by som asi nebola potesena kleby mi to s manzelom v posteli neklapalo.
trubicka a zamyslela si sa nadtym preco si mala tolkych zenacov?a preco sa sale vracali k tym svojim naivnym zenickam?

luciferka ak to dopadne zle s vami dvoma prezijes to urcite a aspon budes vediet ze to nebol ten pravy.a pride nejaky lepsi :)nasa mala sa ma uz dobre.teda lepsie.ma crevnu koliku tak sa stym teraz trapime aj sme boli v nemocnici pred vianocami :( ale uz ma mesiac a pol a je uzasna.podoba sa na manzela.uplne uplne.ten isty umsev oci nos :)

trubicka25

ake ste si setky iste, ze ach manzelstvo bez inych sexualnych partnerov.. blabla.. mame iba jeden druheho, sa zobudte a nebudte naivne, mala som styroch zenacov a tie ich zenusky ktore mali sex az po svadbe s nimi, to boli dvaja z tyc styroch, tak sa so mnou v posteli smiali na nich, ze ake su neivnucke ze si myslia ze budu mat iba jednu do konca zivota... takze ladies, dobre ráno