18-rocna a uz sa vyda

lenuliatko

ano klape.nikdy som nemala zalusk na ineho pocas chodenia.sadli sme si.bolo to asi len stastie.a stale sa lubime.a narodila sa nam pred mesiacom dcerka.po 4.mesiacoch manzelstva som otehotnela.a dokonca cez hormonalnu antikoncpeciu.

luciferka

a klape vam to a myslite ze aj bude ak ste pre tym nikoho nemali? ja mam teraz svojho prveho priatela a ja som jeho prva, ale nie som si ista ci to dokopeme az do svadby....

lenuliatko

deti no.a ved to bolo len take ze akoze spolu chodime a potom sme prisli nato ze mozno aj sa mame radi.vtom veku to bolo teda dost take co ja viem skor trapne ze mat frajera.nebrali sme to tak.az neskor.

alexandrasasa

ja obdivujem takych ludi, co to vydrzia az do svadby v dnesnej skazenej dobe.nikaa ak ani tvoj buduci manzel nemal nikoho pred tebou tak mi ver ze to bude o to krajsie.ja sama mam taketo manzelstvo.

lenuliatko

ja si tiez myslim ze by si mala pcokat.ja som so svojim terajsim manzelom bola od 14 :D co je dost smiesne no ale vydrzalo nam to a drzi aj teraz.a ani raz som nemala chut sa snim rozviest.
ale ak ste spolu rok tak potom si myslim ze by si mala pockat.aj ked dnes uz ani dlzka vztahu nie je zarukou.

machulka006

hovorí sa, že ak je sex vo vzťahu dobrý - tvorí 10% vzťahu. Ak je zlý - tak 90%...
Neodsudzujem ľudí, kt. chcú mať sex až po svadbe, ja sama som bola kedysi toho zástancom, a nakoniec, keď som strela svojho terajšieho priateľa (sme spolu takmer dva apol roka), vyspala som sa s ním po 4 mesiacoch... občas mi je troška ľúto, že predsa len som mohla dlhšie počkať, a naťahovať ho :) nech si to potom viac váži, ale je to už jedno, nezmením to :) v dnešnej dobe sú sobáše 18 ročných dosť neobvyklé, a tiež presvedčenie mať sex až po svadbe, ja osobne by som ti poradila ešte troška počkať a nehrnúť sa hneď do sobáša... neviem koľko si s priateľom, ale aj tak by som počkala...
:)
Držím palce

lenuliatko

luciferka ma pravdu.predsa sme cudzi ludia.nezdielame tvoje pocity.kazdy ma iny nazor a nepozerame skor na tvoje pocity ako rodina.skus sa ich opytat.ja som to preberala s mamou a nie na fore.je to dolezita vec.
a ja napriklad niesom za sex az po svadbe.mam kamosku ktora sa vydavala v 23 chceli sex az po svadbe a po pol roku sa rozviedli lebo im to neklapalo v posteli.mozno sa zda ze dost blby dovod ale myslis ze poriadne vazny dovod.