Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky je vas nazor?

Príspevok v téme: aky je vas nazor?
kori

ahojte chcela by som sa daco spytat.myslite si ze najprv musi prist zalubenie a az potom chodenie,alebo treba vyskusat chodit s niekym a potom sa ukaze?ja totizto zastavam skorej tu prvu moznost a neviem ci nerobim nahodou chybu v tom,ze nedam žiadnu sancu mužom do ktorych nie som zalubena,co potom neskor mozem lutovat....čo si myslite?

fraisee

tiez to u mna prislo casom a vztah trva 3.5 roka..totiz vzdy vsetko, co sa mi na prvy pohlad paci sa mi casom znepaci a to co sa nepaci, sa pacit zacne.. neplati to jedine o handrach :D

Filaga

ja som zacal s frajerkou kukavat len telku. ma okuzlila svojou zbierkou kaziet.
bolo mi s nou prijemne, nasli sme si spolocne zaujmy, tak sme sa castejsie stretavali.potom prislo leto a prazdniny, pekne pocasie, kazdy den sme chodili k vode a vtedy som sa do nej zamiloval.ona uz bola skor ;-D.a sme spolu 4roky.

kori

to mam teraz s kazdym zacat chodit kto sa mi bude len pacit....odkial ste vedeli že mat ist do vztahu?asi srdiecko vsak?alebo intuicia?

leerka

ja som sa tiez do svojho priatela hned nezamilovala a zacali sme spolu chodit, jednoducho sme s ajeden druhemu pacili, tak sme to skusili.... lubit som ho zacala az neskor.... a on mna tiez a teraz sme spolu uz vyse 4 rokov :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky je vas nazor? - Fórum - ZDRAVIE.sk