dieta sa kazdu noc zobudza presne 3:00.

edi

DAKUJEM VAM ZA ODPOVED NO LEN DUFAM ZE TO S TYMA PLUCAMA TO NEAKO NEBUDE TAK.POKUSAM SA O DALSIE MOZNOSTI SOM NA MALU SAM A TO RANO DO PRACE TAKZE MOJ SPANOK?ASI LEN KED MALA SPI.

zuzana12345

Všetko chce čas,také malé detičky často menia svoje návyky.Môj syn sa pravidelne až do svojich piatich rokov budil ráno o štvrtej bol ako budík a dožadoval sa svojej pravidelnej porcie "sunaru"pravdaže vo fľaške.Ráno si pravdaže nič nepamätal a nemohla som ho od toho odnaučiť.Prestal sám od seba

nie je to somarina

edi, tvoja dcérka má alebo v najbližšej dobe bude mať problémy s pľúcami, od 3 hod. rannej až do 5 hodiny, totiž pôsobí meridián pľúc, počas tohto času sa rodia deti a umierajú ľudia- súvisí to s pľúcami, prvý nádych a posledný výdych, budia sa aj fajčiari a vtedy kašlú, alebo keď ste chorí, tiež sa v tom čase zobudíte. Takže budí sa presne v túto hodinu práve z tohto dôvodu. Treba ju poliečiť medíkom a nejakým kvalitným bylinkovým čajom, ak nemá ešte problémy o to lepšie, a preventívne

anjelik

Ahojte, ja mám tiež trojročnú dcérku. Budieva sa mi cikať, niekedy si porevká, inokedy nahlas smeje. Veľmi rada v noci na nás zavolá a povie: "Maminka idem ťa potešiť, môžem si ísť do vašej postele?" (no to už medzi nami spí mladší syn, ktorý k nám docupitá, ani neviem kedy. S láskou odvetím: "no poď, chrobáčik". A ona šťastná a spokojná spinká pri nás do rána.
Možno Vás dcérka potrebuje cítiť, byť s vami, v blízkosti vás, skúste ju aspoň kým zaspí vziať k sebe do postele. Je to krásne pre ňu a určite to naplní aj vás.

panča

nechcem, aby to vyznelo ako zosmiesnovanie, ale tento problem som mala aj ja...mala som obdobie, ked som sa pravidelne kazdu noc budila 02:58...pricinu som nenasla-bolo jedno, ci som zaspala o deviatej, alebo o druhej, 2:58 som bola hore.Preslo to same

edi

vdaka za odpoved no nasa mala sice vstane ide na wc potom hovori ja som hladana a taka somarinky ze chcem ist domou no treba asi len trpezlivost

jesika

Ja mam tiež 3ročnu dcerku a v poslednych tyždnoch sa mi začala zobudzať v noči aj viac krat.Aj plače a vykrikuje niekedy zo sna niekedy naozaj a že chce isť už vstavať a take veci rozprava hlavne že je noc a ja by som chcela spať a ona vymyšla.Ja to vobec nechapem a tiež neviem čo mam robiť.Ale asi s tym nič nenarobime a ja len dufam že ju to čoskoro prejde.Tak sa drž edi.Musime mať veľa trpezlivosti no mne jej už dosť chyba.