Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna kozmetika mlieko + med

moncika

a este v CR maju zopar veci z kozmetiky jason-pouzivam ja alebo aj nemecka 100%prirodna kozmetika s medom a bylinkami a za celkom fajn ceny..len neviem ci sa da objednat na SR ale mozno hej..pozri znacku eubiona www.prirodnikosmetika.cz

moncika

sunie,podla mna naj co je u nas je asi alverde...potom som este nasla nobilis tilia(ja som od nich mala zopar pletovych olejov) alebo logona www.bior.sk
o tej co si pisala ty som nepocula ani som vela nenasla na nete tak neviem

moncika

oriflame nieje PRIRODNA KOZMETIKA,to ze obsahuje prirodne vytazky ako mlieko a med neznamena ze je prirodna.to by bolo prirodne aj AB,NIVEA....vid zlozenie kremu oriflame mlieko a med:obsahuje parabeny,konzervanty...a to prirodna kozmetika neobsahuje.ja nic proti oriflamu nemam,sama mam od nich nieco ale vadi mi ze to prezentuju ako prirodnu kozmetiku ked to nieje pravda...druha vec je ze netestuju na zvieratach..a maju recyklovatelne obaly...

sunie

ja si moc z oriflame ani avon neobjednavam lebo mam velmi citlivu plet a nie vsetko mi sadne (hlavne sprialy a sampony od nich urcite nie). ano, milk and honey krem som vyskusala, da sa.
monicka, asi to tak bude, chvilu potrva kym sa k nam nieco take dostane. je u nas vobec nejaka prirodna kozmetika ktora ani netestuje na zvieratach?
ale objavila som dnes obchod s kozmetikou Calibelle, vyzera to dobre, mate niekto s tym skusenost?

machulka006

ORIFLAME je prírodná kozmetika práve preto , lebo kladie dôraz na používanie prírodných komponentov a výťažkov, rastliny, z ktoých sa získavajú výťažky do kozm. prípravkov sú pod prísnych ekologickým dohľadom a taktiež obaly kozmetiky ORIFLAME nepoškodzujú prírodu... :)
Netvrdím, že na trhu nie sú aj lepšie značky, ale ORIFLAME je jedna z najlepších nám dostupných... :)
Prečo mám pocit, že veľa ľudí je zaujatých voči kozmetickým výrobkom, ktoré sa predávajú prostredníctvom nezávislých kozmetikých predajcov?

moncika

no na trhu su aj ine znacky,omnoho kvalitnejsie,cenovo dostupne len bohuzial nie na slovensku.ja si vsetko objednavam z usa...pozri jason,avalon organic....urcite oriflame nieje prirodna kozmetika,zato ze maju ako uvadzaju prirodne ingredience to neznamena ze je to 100%prirodna kozmetika.v tom treba vidiet rozdiel.ale bohuzial reklama je reklama

machulka006

A máš odskúšaný ORIFLAME Milk@Honey Gold alebo pleťovú kozm. Milk&Honey?
Bola si s touto radou spokojná, alebo nesplnila tvoje očakávania?

sunie

oriflame, alverde a weledu poznam, loreal tiez pouzivam. myslela som ze budu na trhu aj ine znacky :) ale aj tak dakujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodna kozmetika mlieko + med - Fórum - ZDRAVIE.sk