Opuch po pohlavnom styku

smejo4ja

Je dosť možno že má mikozu pretože vtedy pysky vieš ja som to zažila a nie je to moc príjemné mala by navštíviť gynekológa kým je čas ja som to zanedbala a potom som brala vklady a dosť dlho .... a potom nech si kúpi candebine je to dobré a pomôže

lessia

opuch zo vzrusenia? to tazko!hlavne, ked to aj pali a boli. ja to mavam tiez, ked som nie dostatocne vlhka, preto robim vsetko pre to, aby som sa tomu vyhla, je to ozaj neprijemne..no a masticku canesten pouzivam preventivne, po kazdom styku.rano som uplne v pohode uz.. a mykoza to tiez urcite nie je, je to blud!raz som sa na to pytala aj dr, povedal,ze to nie je nic vazne,treba dodrziavat hygienu. teraz uz viem , ako na to a nastastie, uz to nemavam..

silwia

Mimka 2421: ajoj mne sa to tiez par krat stalo aj v poslednom case ze po pohlawnom styku mi opuchne lavy pysk pri vagine a trochu stipe, po niekolkych hodinach uz ale newidno nic, rz som o tom vravela doktorowi ale vtedy som nemala nic a nevidel tam ziadny zapal a newiem co s tym robit.. ty si mala mikozu? prejawowalo sa ti to aj takto? dakujem prosim napis

kepke

Nech si nic nenatiera zbytocne, ked este nevie o co ide!!! Ked to nema trvale (odpuchne jej to atd) tak to bude, ako lenuliatko hovori.