Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PIEARCING DO BRUCHA

miss_lili

sranda je ze ja ihly nenavidim,a branie krvi tiez moc nemusim,dokonca mi byva zle,takze so mnou vzdy musi ist mama:)ale toto je uplne ine...a radsej sa na to nekukaj:)tak je tu adopcia,pomozes nejakemu babatku z domova:)ved co sa ma stat,stane sa:)

jaja

prosim o bradavke mi nehovor :D ja som citliva an prepichovanie aj pri odbere krvi :D ja si take nemozem ani predstavit bleeee....az ma striaslo :D brrr... hh ja viem kolko dievcat to uz ma ale ajtak kebyze neskor zistim ze som neplodna kuuurnik :D:D SOK...asak co sak zijeme len raz :D

miss_lili

kolko veci sa pise a neni to pravda...a navyse kukni kolko bab to ma,kolko zien...podla mna je nebezpecnejsie si dat prepichnut bradavku...pupik sa robi bezne,neni to nic nove,a vazne ked pojdes k profesionalovi a spytas sa na vsetko co ta zaujima sa nemas coho bat...

jaja

ale uz som si dost precitala otom ze to vedie k neplodnosti teraz otom ani nemusim vediet ale neskor ked budem ciet mat deco tak ho nebudem moct mat :( omg...ale ked mne sa to tak paaaci :( kua :(

miss_lili

pekna akcia:)aj moj piercing stal okolo900 plus robota,takze som tusim platila okolo 1 700...ked ces,tak si ho daj,sak kazda druha to uz ma a navyse deti sa rodi stale viac a viac:)

jaja

mno ja tza pearcing cvaknem 850 korun myslim...take su ceny ?? mame studio kde je akcia dva za jeden taze do kopy platime 850 ale ked pojdeme dve tak mame 2 pearc a na polku cenu ...tak neviem

miss_lili

ja som mala 18:)nech ti poradi ten kto ti to bude robit,nech ti o kazdom povie vyhody a nevyhody,ale urcite to drahsie je aj lepsie...ale ja som mala chirurgicku ocel a ako hovorim bez problemov,aj ten prepich,oni tam boli dvaja,jeden ma rozptyloval,doslova mi daco kreslil na celo fixou a medzitym mi to ten dalsi prepichol...ani neviem ako a uz to bolo...

jaja

hehe ja mam tiez 14 a chcem si to dat ...starsne sa mi to paci...fuuhlen sa bojim nasledkov :D a co myslite co je lepsie chirurgicka ocel ci titan ?? a o kolko je titan drahsi ??

666Evka

ajoj !
no ja som si davala prepichnut pupok uz v 14 a uz ho mam 5 rokov a osm tiez spokojna ale som rada ze to prepichnutie mam uz za sebou lebo mna to dost dlho bolelo.
prve tri dni som sa ani dotknut brucha nemohla a pri kazdom nadychnuti ako som pohla bruchom ma to strasne zabolelo...
pri prepichovani to dost bolelo ale musis zatat zuby (pre krasu sa trpi a to plati aj v tomto pripade).
po prepichovani mi doslo tak zle ze som skoro odpadla ako som sa postavila musela som sa posadit a napit vody...
nehovorim ti to aby som ta strasila ale aby si vedela ze nie kazdemu na totelo bezstrarostne zareaguje ze ta nic neboli. Ale to je individualne moze ta to boliet a nemusi...
ja som si to davala tiez u profika a tak to dopadlo ze mi to asi 2 mesiacie dobre hnisalo...
cisti sa to liehom ako spominala baba nizsie a ja som na to mala odporucene aj cistenie raz za den mydlom PROTEX to je antibakterialne mydlo ktore kupis bud v drogerii alebo v lekarni.
ziadne zdravotne problemy som nemala a to ci to moze ovplyvnit plodnost som aj ja pocula ale to ti neviem povedat ci je to tak ale je to tym ze pri pupku su take nervove zakoncenia ktore maju nieco s tymto spolocne...
tak vela stastia...

miss_lili

ja som bola s kamoskou v tetovacom studiu kde robia aj piercingy a ani jedna sme nemali ziadne problemy,len treba davat pozor aby sa tie prve dni nezachytavali o to tricka...a tlaky?fu,tak na to si nepamatam,takze to asi nebolo:)ono sa treba hned zzit s tym piercingom,predsa je to cudzi predmet a telo sa s tym musi vysporiadat,ale ked sa z neho budes tesit,cistit to,tak nebude ziadny problem,a nepripustaj si nijake tazkosti a zapaly a vselijake zle veci:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PIEARCING DO BRUCHA - Fórum - ZDRAVIE.sk