endometrioza

Príspevok v téme: endometrioza
assa

Ahojte vsetci, surne potrebujem radu...som hrozne nestastna...s priatelom spolu chodime uz skoro 2 roky...pred dvomi mesiacmi som bola na operacii...vyoperovali mi laparoskopicky cystu na lavom vajecniku a odstraniáli zrasty a endometriozu. Od operacie su uz viac ako 2 mesiace a pri sexe s partnerom mam problem, ze sa do mna vobec nevie dostat. Ide len asi centimeter a potom akoby vznikla stena a dalej to nejde. Pritom by som mala byt ok, nakolko som po operacii. Uz sme to spolu skusali 4x a stale to nejde...prosim poradte mi. Vopre ddakujem

ajka-ajka

Ahoj, ja som mala ten isty problem. Po operacii laparoskopickej kde odstranovali loziska endometriozy, som mala stale bolest pri sexe. Tiez som z toho bola nestastna. Ja som uzivala po operacii 3x hormonalne injekcie do brucha a to sposobilo suchost posvy. Toto pretrvava este stale a to som 4 mesiace po. Este stale som nedostala menstruaciu po tych injekciach. Bolest pri sexe je silna, koli suchosti. Pouzivame teraz lubrikant a je to super. Skuste to.

Plysiak

No.. moja rada vyznie dost blbo, ale.. moze to byt sposobene 3 vecami.
1.Tvoj partner nie je dostatocne vzruseny, nestoji mu.
2.Tebe sa dostatocne neotvori- psychicky problem - ak mas strach alebo daco take
3.Tebe sa dostatocne neotvori- fyzicky problem - ak by sa ti neotvorila koli tej operacii
ak by sa objavila 3.moznost, chod za gynekologom.
ak 2.chod za psychologom, a nemysli si co ja budem chodit k psychiatrovy.. ja to nepotrebujem.. ver mi dokaze pomoct

machulka006

ja by som zašla na tvojom mieste za gynekologom...
netuším v čom je problém , ale držím ti palčeky aby sa to zlepšilo a vyriešilo...