Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vytok z ucha

mira

Prečistíš sa zeleninami a obilninami. Z obilnín kaše, cestoviny, placky, atď všetk celozrnné, pretože majú vlákninu a nezahlieňujú.
Zeleniny nielen surové, ale rozne tepelne upravené, kvasené, prívarky atď. Tuku málo, hlavne panenské oleje a semienka. Doplníš to strukovinami, občas si prisladíš sladom, dáš si kondiment alebo netučný dezert.
Recepty napr. na www.makrobio.wbs.cz

cokoladka898

uz mi tecie niekolky raz od oktobra. stale sa to vracia. bola som aj preliecena atb, aj kvapky som nejake dostala. kosticky v uchu uz nemam, mam namiesto nich nejaky implantat, lebo mi v minulosti zhnili. preto sa teraz obavam toho tecenia. a ako dlho je normalne aby tieklo?

mira

Ucho sa čistí od prebytočných hlienov, tak mu v tom nebráňte. Buďte radi, že sa vám hlieny neusadzujú vo vnútri, tom by ste a ich len ťažko zbavovali. Mohli by ste dostať zápal alebo by sa vám zalepili a zaniesli kostky vo vnútornom uchu a schopnosť počuť by sa znížila alebo by ste ohluchli.
Dávajte si pozor na hlienotvorné potraviny, hlavne mliečne a pot. živočíšneho povodu, a sladké maškrty.

uomitada z kmena hopi

Toto som mavala aj ja,treba kupit usne sviecky AURECON,je to stara prirodna medicina,ktora neskodi ani malym detom.A poprosit niekoh,aby vam ich aplikoval.Neboli to a ucho sa vycisti a zbav i napatia a j zapalu.Lekari zbytocne do ludi pchaju chemiu!!Pouzivam usne sviecky so svojimi detmi a nedam na ne dopustit.

2usko

ahoj.. mne tiez nieco tecie z ucha take divne a strasne ma to niekedy svrbi a zapacha... bola som aj na usnom a doktorka mi povedala, ze to je len obycajny usny maz, ze mi nic nie je, ze mam len dajaky usny ekzem ci co...tak mi dala dajaku masticku na to a hotovo... lenze ono mi to este stale pretrvava a strasne ma svrbia usi... takze neviem...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.