Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROLAKTIN -poradte, aj RNG!

RNG

Nuz u mna stal 138 korun(4.59 euro) za 100 x 405 mg v kapsuliach a myslim si, ze to bolo dost drahe aj tak, lebo je to vlastne len suseny pakoren, ktory sa da pestovat podobne ako zemiaky.
Kedze ale ludia neprejavili o moje obchody dostatocny zaujem, kvoli financnym stratam(najmy, platy...)som musel obchody zavriet po 4.5 roka pokusov o rozvinutie predaju bez pouzitia drahych reklam.
Totiz sa mi nevidelo fair, aby zakaznici platili za kvalitne vyrobky(GMP) viac len kvoli prehnanej reklame.
Ale zrejme som sa mylil, Slovaci zrejme potrebuju farebne reklamy a vseliake polopravdy v reklamach, aby si kupili doplnky a ine tovary vseobecne.

RNG

zvyseny prolaktin stazuje/znemoznuje otehotnenie.Ma mnozstvo pricin od stresu az po hormonalne problemy. Casto sa da napravit branim mexickeho divokeho yamu(ako aj mnohe ine hormonalne problemy)

ťuk ťuk?

Tu nejde o cas, moja, ale o to, ze si to nahadzala vsade, kam sa len da, ja ta ti iba hovorim, ze to staci postnut raz, nemusis 5 raz hore-dole do inych tem. To je cele.
A skusky mam aj ja, zrejme preto som ti odpisovala o takom case tiez!

janulqa

prepac ak ti to vadi ze som pisala o stvrtej rano, prave som sa doucila (niekto ma aj skusky)a je to jediny cas kedy mozem venovat kusok casu aj sebe, vratane volna.... !!!!!!

ťuk ťuk?

Prosim ta, a to musis niekolko razy vytvarat tuto diskusiu?! Nestaci ti iba 1x?! Vsak ti na to odpovedia, ak vedia! Ale pochybujem, ze tu visi vela ludi o 4-tej rano! Panenka skakava...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROLAKTIN -poradte, aj RNG! - Fórum - ZDRAVIE.sk