Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

priatel-chodenie von s kamosmi

Príspevok v téme: priatel-chodenie von s kamosmi
sisi678

no neviem velmi ako zacat a ci je to vobec podstatne tak asi chcem pocut nejaky iny nazor na to....ide o to ze ked som s priatelom vonku a potom idem domov tak on zakazdym ide este za kamosmi...ja mozem byt von kedy ako do 12-1 rano to je rozne no a on potom ide este za nimi aspon na dve hodinky,niekedy ani von nejdem kedze mam vela ucenia tak ide aspon za kamosmi tiez tak na dlhsie ,on proste kazdy den musi niekde byt,ci uz ide s nimi do ke len tak alebo sa venuju autam co niekedy mi trocha na nervy lezie lebo stale to iste dookola pocuvam...asi by som mohla byt rada ze chodi len s kamosmi viem,ale niekedy mam pocit zeby som uz sla domov zeby mohol ist za nimi a povedal mi ze to vobec nie je pravda tak mozno si namyslam uz neviem co si mysliet...pozna niekto nieco take?

sisi678

asi hej...len ono niekedy aj rodicia rozpravaju ze stale musim po vonku behat a ze sa neucim kedze ma cakaju skusky no a ked uz idem von tak chcem byt s priatelom...no ale o nejaky cas uz pojdeme do ke obaja tam chodime do skoly tak tam budem mat viacej slobody...len tak mam skor kamosov a ze idem s nimi von tak z toho neni poteseny

monka

ja to vidim takto... podla veku predpokladam, ze kazdy byvate s rodicmi. u chalanov nie je prirodzene sediet vecer s rodicmi dajme tomu pri telke, alebo sa s nimi rozpravat len tak co zazil cez den. moj muz sa s rodicmi rozprava tak malo, ze viac veci o nas sa dozvedia odo mna ako od neho. cize ked sa mu nechce ist este vecer spat, tak si hlada program. a kedze ty s nim nemozes byt stale, tak je s kamaratmi. naozaj je na tom celom fajn, ze nechodi za inymi babami, alebo sa opijat, hrat na automatoch a podobne. ;)

sisi678

ja viem ze mate pravdu a vdaka za reakcie=).....on mi aj povie ze s kym ide von a tak....ale asi mi vadi to ze ja proste nejake aktivity takto nestiham ale jeho vina to jasne ze nie je

ulrika909

zapamataj si jedno pravidlo, nikdy sa nesmies postavit proti jeho kamosom, ktorych ma rad, aj ked ti vadia, mozes mu to povedat,ale jemne,ale nikdy mu nevycitaj,ze preco za nimi este ide, vzniknu z toho hadky zbytocne a nervozita, ktora sa prenesie do vztahu,ja byvam s priatelom uz par mesiacov,a ked nie som u neho,ale u nasich doma mimo mesta,tak xodi bezne vonku,ale ked pridem k nemu, tak povie ze mu bolo smutno,ze som mu xybala a to mi staci,ked pozriem na neho a vidim ako ma miluje a je rad ze xapem,ze potrebuje byt s kamosmi...

onaa

myslim,ze ak mu na tebe velmi zalezi,a aj na tom aby si bola pokojna a nechce zbytocne hadky treba sa s nim porozpravat urcite sa najde nejake rozumne riesenie..a myslim ze by to dokazal obmedzit

ewitkaaa

sisi clovek potrebuje aj kamosov, to ze ma vztah neznamena ze ma na vsetkych priatelov zabudnut. Vela ludi robi taku chybu, ze ked si niekoho najde, tak cas na kamosov nema a tym sa to priatelstvo casom znici, vlastna skusenost. TAk mu to nevycitaj, mozes mu povedat ze ti vadi ak pride neskoro domov,lae myslim ze je normlane ak chce byt aj s kamosmi, pokial nie je stale s nimi a na teba nema cas je to ok. Nic zle na tom nevidim.

monka

ja to vidim takto... podla veku predpokladam, ze kazdy byvate s rodicmi. u chalanov nie je prirodzene sediet vecer s rodicmi dajme tomu pri telke, alebo sa s nimi rozpravat len tak co zazil cez den. moj muz sa s rodicmi rozprava tak malo, ze viac veci o nas sa dozvedia odo mna ako od neho. cize ked sa mu nechce ist este vecer spat, tak si hlada program. a kedze ty s nim nemozes byt stale, tak je s kamaratmi. naozaj je na tom celom fajn, ze nechodi za inymi babami, alebo sa opijat, hrat na automatoch a podobne. ;)

ulrika909

zapamataj si jedno pravidlo, nikdy sa nesmies postavit proti jeho kamosom, ktorych ma rad, aj ked ti vadia, mozes mu to povedat,ale jemne,ale nikdy mu nevycitaj,ze preco za nimi este ide, vzniknu z toho hadky zbytocne a nervozita, ktora sa prenesie do vztahu,ja byvam s priatelom uz par mesiacov,a ked nie som u neho,ale u nasich doma mimo mesta,tak xodi bezne vonku,ale ked pridem k nemu, tak povie ze mu bolo smutno,ze som mu xybala a to mi staci,ked pozriem na neho a vidim ako ma miluje a je rad ze xapem,ze potrebuje byt s kamosmi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

priatel-chodenie von s kamosmi - Fórum - ZDRAVIE.sk