priatel-chodenie von s kamosmi

Príspevok v téme: priatel-chodenie von s kamosmi
sisi678

no neviem velmi ako zacat a ci je to vobec podstatne tak asi chcem pocut nejaky iny nazor na to....ide o to ze ked som s priatelom vonku a potom idem domov tak on zakazdym ide este za kamosmi...ja mozem byt von kedy ako do 12-1 rano to je rozne no a on potom ide este za nimi aspon na dve hodinky,niekedy ani von nejdem kedze mam vela ucenia tak ide aspon za kamosmi tiez tak na dlhsie ,on proste kazdy den musi niekde byt,ci uz ide s nimi do ke len tak alebo sa venuju autam co niekedy mi trocha na nervy lezie lebo stale to iste dookola pocuvam...asi by som mohla byt rada ze chodi len s kamosmi viem,ale niekedy mam pocit zeby som uz sla domov zeby mohol ist za nimi a povedal mi ze to vobec nie je pravda tak mozno si namyslam uz neviem co si mysliet...pozna niekto nieco take?

sisi678

az tak mi to nevadi, ale potom ked viem ze ako neskoro zas prisiel domov tak som z toho trocha podrazdena ale nehovorim mu to lebo si pomysli ze ziarlim este aj na jeho kamosov=D...ho nechcem obmedzovat,asi by mi to nemalo vadit....neviem mozno to robim preto ze ja nic nestiham ani s kamoskami si vyjst von aj kvoli skole a ked mam nejaky cas tak som vacsinou s nim

moniqa87

asi tolko, ze tak vo veku 16 rokov, je prirodzene, ze pre chalana su este kamarai na prvom mieste, takto co ja viem, ak ti to vadi s nim sa porozpravaj... kazdy je iny, niektori chlapi chodia s kamosmi pravidelne von cely zivot, aj ked si myslim, ze by to mohol obmedzit, zakazat mu to nemozes, ale mohol by sa v tomto krotit ak ti to vadi, inak ti to vazne az tak moc vadi?

sisi678

neviem ci to ma vela spolocne s vekom ale obaja mame 19 rokov a sme spolu vyse 9 mesiacov...inak problem v nicom nie je