ako dlho máte priatela/priatelku

stastna ako blcha

no my sme spolu uz 2 roky aj 2 mesiace...na 2 roky ma poziadal o ruku a suhlasila som..teraz sa ideme stahovat a planujeme rodinku casom..som nesmierne stastna a milujeme sa nadovsetko...este viac ako na zaciatku...je to pre mna vynimocny clovek a bez necho uz nedokazem zit...

blbana

aj my sme plánovali- viac on ako ja... a teraz nechápem, ako si on mohol mxslieť, že s jednou zenou (do mnou) dokaze vydrzat cel y zivot. bezcharakterny prelietavý nestaly chumaj

machulka006

my sme spolu čochvíľa 2,5 roka a povedala by som, že a začiatku jednabáseň, o roku prišla kríza, strašne sme sa hádali, atď... ale teraz pohodička pohoda... unás to smeruje k lepšiemu... klop klop :)
čo sa týka budúcnosti, ja plánujem a on tvrdí že aj on :) plánujeme aj budúcnosť, aj deti, len sa nevieme dohodnúť na menách pre deti :D:D:D

kia32

Ja mám vzťah 7 rokov,z toho 6 sme manželia.Máme 3r.dievčatká.Zo začiatku jedna báseň,postupom času sem tam problémy v komunikácii-hlavne to,že tiež nechcel rozoberať problémy.Ja som sa snažila vždy pochopiť aj jeho názor na vec a nejako si ospravedlniť jeho činy,ktoré ma zraňovali.Dvojčatá nás však dostali úplne,odcudzili sme sa ako partneri a momentálne pred 2 mesiacmi zobral prácu na opačnom konci SR a odvtedy je akokeby mu drblo.Dokonca mi sľúbil,že na Silvestra príde domov,ale nielen že neprišiel,ale ani mi nedvíhal telefón,ani sms.To je fuk.Mám ho už dosť.Len neviem či mu mám zbaliť veci a poslať za ním,alebo sa mám s ním pokúsiť udržať aspoň priateľský vzťah kvôli deťom...Iná žena v tom nie je,ide o to že je workoholik a zbabelec.Má mi povedať niečo,čo ma naserie,tak mi radšej nepovie nič. Nenávidím to. Ja som za úprimnosť, pretože mám radšej keď viem načom som, ako počúvať len samé pozitívne veci

zuurim

ach ewitka pripada mi to u mna to iste... sme spolu dva a pol roka.. a ja som stastna, llubim ho a nic by som nemenila. ale z jeho strany je to ine- asi ho to už nebaví a chce byt volny, alebo ho obmedzuje vztah... neviem, práve to riesime- teda ja, s nim sa uz o tom neda bavit- povie ze to nie je pravda nech nedramatizujem. ale ja viem ze uz to je ine z jeho strany. asi ma lubi-ale len zo zvxku- a prave to mu brani mi povedat, ze chce rozchod. ja ho lubim a nechcem onho prist. co mam teda robit? mam byt rada ze je somnou zatial, aj ked nasilu?:/

taysee

cauky,

mna prvy frajer opustil zo dna na den..bez vysvetlenia....mali sme vazny vztah...tri roky som na to nevedela zabudnut...odvtedy su to uz styri roky a mam uz druhy vztah od neho..s priatelom sme spolu dva a pol roka a byvame spolu dv aroky, je to super, pretoze ho uz max poznam...ma to vsak aj svoje nevyhody...vasen medzi nami opadla uz davno...ale laska ostala, to je to najhlavnejsie :) lubime sa aj ked nie sme dokonali, tak ako sme sa videli na zaciatku vztahu :))clovek si vzdy idealizuje svpjho partnera a idealizuje si ho dovtedy, kym s nim nezdiela dennodenny zivot a nezije s nim.

ninulaaaaaa

myslim ze pokial je to len koli malickostiam tak to nieje take strasne..ale vsak vzdy sa to vyriesi nie??...alebo sa to len sili

ewitkaaa

kazda etapa vo vztahu je podla mna pekna, v nasom to bolo az do konca, ale zo dna na den sa to zmenilo. Nevadi, Vies na zaciatku je pekne, ked sa spoznavate a otukavate este nepoznate svoje chyby, casom rpide aj na to,al eked sa poznate uz dlhsie ste dokonale zohrani a vies co mozes od toho druheho cakat. Mne bolo s mojim lepsie ako na zaciatku,ale boli tam aj nejake problemiky, ktore on nechcel riesit, resp. on nerrad vravel o problemoch a zase ked si niekto problemy nevyjecam tak mymslim ze casom to aj tak nedopadne dobre. Nevadi.