Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

ante22

Moja skúsenosť: rozchod kôli mykóze. Problémy s mykózou som vôbec nepoznala, keď som ju dostala, s priateľom sme sa podozrievali, kto koho podviedol a nakoniec ma nechal. Keď som zistila, že som ju dostala od liekov a ani jeden nepodvádzal, bolo už neskoro.
Mala som ju len raz ale chemická liečba nezabrala. Tak som sa preliečila prírodnou cestou a to: prísna bezsacharidová diéta aspoň 10-14 dní a počas diéty užívať: kokosový olej, oregánový olej alebo čaj, grepy alebo citróny alebo GSE kvapky. Potom brať probiotiká a ja som po skončení diéty brala ešte tabletky na posilnenie imunity.
Odvtedy mám úplný pokoj a sladké môžem jesť koľko chcem, chodím na plaváreň aj ATB som už brala a všetko je v poriadku.

akinom007

Lusynda1/ prosim ta ak budes mat cas posli mi to do mailu ako si si robila tu kuru so spominanymi liekmi. Dakujem ti vopred akinom007@centrum.sk

lusynda1

Trápila som sa týmto asi 10 rokov mykozy stále dokola tak 6 krát ročne. Doktor mi dal stále nejaký krém alebo tabletku zabralo to no tak maximálne na 2 mesiace nemohla som do bazénov s chlorovou vodou len do prírodných vod lebo po chlore to svrbenie niečo neznesitelné, aj po menštruácii či sexe. Chcem už mať dieťa a tak som študovala všetko čo som na nete našla aby som sa toho už raz a navždy zbavila a skombinovala som to dokopy.pomohlo to som asi 3 roky čistá. Takže základ MIKOMAX, Canesten tablety, SUPERDOPHILUS probiotyká, LAPACHO čaj. Mikomax podľa dávkovania už si to nepamatam. ale sa mi zdá že som jedla mesiac jednu týždenne. dajte jednu aj partnerovi určite aj ked mu nič nie je. Canesten dajte si kuru aspon 3 tablety- každý druhý den jednu a nevymívajte pošvu. pite 2x denne superdophilus a lapacho čaj. po tejto kúre som už asi 3 roky a som stále zdravá sexujem kúpem sa v chlorovej vode a nič. asi 2 mesiace po tejto kúre boli ešte take kritickejšie po menštruacii kedy som pocitila akokeby sa mi to chcelo vrátiť tak som hned zjedla jeden mikomax a jeden kanesten do pošvy a hned to bolo v poriadku. už som spokojná a šťastná po toľkých rokoch chodenia k doktorovi ktorý mi nevedel pomocť na trvalo som to zvládla sama.

minulost

Ja dostanem mykozu po prezervative, ak nosím tanga, ak mam veľa avivaze na spodnom pradle, ked si Ho moj ex ten deň neumyl, so silných antibiotík. Teraz mam našťastie pokoj chodím naostro, beriem antiku a mam cistotneho priateľa. A treba pravdaže posilniť imunitu. Pa

KristIIIna

Lagunasa,

ziadny lekar nevie vsetko, pretoze vsetky kombinacie a vplyvy sa este ani nestudovali.

Ked niekto po 10 rokoch permanentnych mykoz zrazu nema ziadnu, nahodicka, co.. Ak rita nezmenila nic ine vo svojej zivotosprave a liecbe, vyzera dost pravdepodobne, ze to mohlo byt z tych zubov, mozno aj nepriamo. Nemusime poznat presny mechanizmus..

Ked uz pisem, citala som o pripade, ked sa dotycna po 8 rokoch stalych mykoz rozviedla a odrazu nikde nic. Cize alergia 'na partnera'(zrejme jeho vylucky alebo ejakulat) .Pocula som, ze na imunoalergologii sa to da vysetrit, tak to idem skusit, pre istotu.. Ked nic ine, lekar mi vysetri aspon imunitu a snad nasadi nieco, co aspon trochu pomoze.

Aha, este som citala (asi v 3 zdrojoch) o alergii na kvasinky (znelo mi to zvlastne), ale zjavne aj taketo nieco existuje (opat destinacia - alergologia)

'Klaniam' sa vsetkym genekologom, ktorym ani po par rokoch nedocvakne poslat zenu na komplexne vysetrenie a vkuse pacientky laduju len nejakymi kremikmi. Myslenie slovenskych lekarov

janettee

Ahojte..ja som mala mykózu 2 roky v kuse, kazdy druhy tyzden som chodila ku gyn. a nič nepomohlo, asi pred 3 mesiacmi ma poslal na imunologiu, kde mi zistili oslabenu imunitu a nedostatok bielych krviniek, čo znamená, že sa môj organizmus nedokáže brániť,.imunologicka mi nasadila rozne vitaminy, aj IMUNOR, ktorý beriem už tretí mesiac, ďalej beriem probiotika LAKTOBAILY a vybrala som aj trojmesacnu kuru CANDIVAC. Tangá už nenosím.Už tretí mesiac nejem nic sladké, ani bielu múku, žiadne sladené malinovky, len minerálku.Cestoviny aj ryžu len celozrnú, ako aj celozrný chlieb.Pijem veľa mlieka a acidka, jogurty len biele.Vysadila som aj HAK, ktoré som brala 4 roky.A mykóza mi chvála Bohu zmizla :) Len teraz neviem čo pomohlo :D ale asi všetko, čo som spomenula.Tak sa môžte inšpirovať, dúfam, že vam niečo zaberie, prajem vám veľa síl...

banuska

chcem sa opitat, ze ci je mikoza liecitelna,ja snou mam tiez problemi, a je to priserne, uz stym nevladzem ist dalej stale sa to vracia a to stipanie je neznesitelne, viete nieco poradit ako sa toho zbavyt

veronicka2

ja som mavala presne toto iste. a tiez po vysadeni hak....ak mozem povedat tak to mas z tej hak. aspon ja som tak mala....brala som regulon asi rok a dopadlo to tak ze nebol den kedy by som nemala mykozu mala som ju nonstop bola som z toho zufala.....po roku vysadenia som to mavala len pred menzesom. nastastie uz ok....neberiem to dva roky...

zuzusa

No ja som mala tiež mykózu. Prvý lekár mi ju liečil skoro rok, potom som musela zmeniť s osobných dôvodov. druhý mi dal lieky po prvej menštruácii sa mi to zopakovalo dal mi silnejšie a povedal nech si kúpim BION 3. Neviem ako je to ale mal by sa aj partner preliečiť, aj môj niečo dostal vtedy ale už si nepametám čo to bolo. Je to už asi 6 rokov odvtedy.

babuska

Ahojte baby!!!Aj ja mam ten isty problem, co vy a uz som z toho fakt zufala!!!A to uz ani nehovoriac o mojom priatelovi, s ktorym sa uz skoro vobec nemilujeme pre bolesti a stipania z mojej strany, takze vam rozumiem, je to riadna pliaga!!!Urcite vam dam vediet, ak nieco zazracne objavim,co mi pomoze zbabit sa tejto hnusoby!Lebo ziadny z vasich spominanych kremov ani masti mi zatial nepomohol...aj tampony som uz uplne vyradila...p.s.trapim sa s vami, pozdravujem kazdu, i ked sa nepozname, hihi