Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

zuzusa

No ja som mala tiež mykózu. Prvý lekár mi ju liečil skoro rok, potom som musela zmeniť s osobných dôvodov. druhý mi dal lieky po prvej menštruácii sa mi to zopakovalo dal mi silnejšie a povedal nech si kúpim BION 3. Neviem ako je to ale mal by sa aj partner preliečiť, aj môj niečo dostal vtedy ale už si nepametám čo to bolo. Je to už asi 6 rokov odvtedy.

babuska

Ahojte baby!!!Aj ja mam ten isty problem, co vy a uz som z toho fakt zufala!!!A to uz ani nehovoriac o mojom priatelovi, s ktorym sa uz skoro vobec nemilujeme pre bolesti a stipania z mojej strany, takze vam rozumiem, je to riadna pliaga!!!Urcite vam dam vediet, ak nieco zazracne objavim,co mi pomoze zbabit sa tejto hnusoby!Lebo ziadny z vasich spominanych kremov ani masti mi zatial nepomohol...aj tampony som uz uplne vyradila...p.s.trapim sa s vami, pozdravujem kazdu, i ked sa nepozname, hihi

anonym311

Ak môžem poradiť, ja som skúsila probiotikum Nutrolin B...a môžem povedať, že pokiaľ som to užívala pravidelne, tak som mala s mykózou a tomuto podobnými problémami pokoj.

jana71

...na mikozu skuste liečivé vložky Winalite s anionom, majú neuveritelný účinok.Resp.poradím napíš na mail.
Jana

aluska

ja by som vam z vlastnych skusenosti poradila uzivat probiotika (cim viac tych zivych bakterii maju v sebe, tym lepsie)..je to velmi dobra vec aj pri problemoch s travenim, s crevami, posilnuje imunitu, aj na mykozy a vsetky podobne veci
skuste, urcite vam to nemoze uskodit...a este som chcela nieco poradit, ale zabudla som co to bolo :)tak nabuduce:)

trixy

JA BY SOM SA CHCELA PODELIŤ SO SVOJIMI SKUSENOSŤAMI.NAJHORŠIE TO BOLO PRED MENŚTRUACIOU.NIEKEDY SA TO UŽ NEDALO VYDRŽAŤ,PALENIE ,SVRBENIE NO DAČO HROZNE.MNE PORADILA JEDNA PANI JEDNU LIEČBU KDE MI OBJEDNALA ZA NECELICH 40EUR JEDEN OLEJĆEK A MASŤ A V PRIBEHU DVOCH DNI MI TO PREŠLO,POTOM PRED ĎALŠOU MENŠTRUACIOU SOM SI TO NATIERALA ABY SOM PREDIŠLA SVRBENIU.A UŽ VIAC AKO ROK MAM POKOJ.

petra025

baby skuste prasok FitLine-Restorate.odkedy ho pijem,mam svaty pokoj!mozem sa kupat v bazene,jest sladke,brat antibiotika a nedostanem to!a to som mala velmi velky problem s mykozou,30 dni v mesiaci,9 rokov.prasok stoji 20 eur a vydrazi cca 1 mesiac.

petra025

baby skuste prasok FitLine-Restorate.odkedy ho pijem,mam svaty pokoj!mozem sa kupat v bazene,jest sladke,brat antibiotika a nedostanem to!a to som mala velmi velky problem s mykozou,30 dni v mesiaci,9 rokov.prasok stoji 20 eur a vydrazi cca 1 mesiac.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mykoza pred kazdou menstruaciou - Fórum - ZDRAVIE.sk