Zlavit poziadavky?

Príspevok v téme: Zlavit poziadavky?
tom

Az prilis casto sa mi stava, ze mam zaujem o nejaku babu, ale v 99% pripadoch ona o mna nie. V reali ma zvacsa slusne odmietnu, cez internet zas najcastejsie neodpisuju :)

Lenze ja nechapem preco, nie som sice 2x krasavec to priznavam, ale zase ani nejak uplne skaredy nie. Nerozumiem, a to zrovna zeny tvrdia, ze im o vzhlad nejde. A pritom "neriesim" tie najvacsie krasavice, ale mne sympaticke zeny (uznavam, su celkom pekne, ale zase nie miss world). Problem ale asi bude v tom, ze zrejme ziadnu z nich nepritahujem.

Lenze co mam robit, to sa mam zacat zaujimat o tie co ma nepritahuju? To by podla mna nebolo spravne a hlavne fer ani pre tie dotycne, keby beriem "taku co ostane"...Na druhu stranu uz mam tej samoty dost. Ved nepotrebujem nejaku superkocku po ktorej sa bude cela ulica obzerat, ale pritazlivost tam byt MUSI, zena musi byt pre mna aspon trochu pekna, bez toho to jednoducho nejde...Alebo sa mylim a mam prehnane poziadavkyt vzhladom na svoj priemerny vzhlad?

monica gazpio

Ahoj tom, tak ja mám taký istý problém, len s tým rozdielom, že som žena. Presne tak, ako píšeš. V mojom prípade dokonca na 99,9% nepriťahujem žiadneho chalana. A keď už hej, tak mne na základe rečí sa nezdá. Ešte som s nikým nechodila a to už mám 22 rokov. Asi je chyba vo mne, lebo nie som nejaká extra krásavica, skôr taký priemer. Myslím, že je dobre, keď máš určité podmienky a nevyberáš si iba preto, aby si nejakú mal. Na jednej strane som rada, že nemám partnera, no na strane druhej aj by som chcela, no nie za každú cenu. Aj ja mám na chlapa isté nároky. Má byť milý, láskavý, nesmie byť závislý na alkohole, cigaretách, drogách a hazardných hrách. Možno to bude znieť tvrdo, ale radšej žiadnu partnerku, ako zlú. A čo sa týka poľavenia požiadaviek, je to na Tebe, ako sa rozhodneš.

technécium

dík, ja viem, že také existujú, ale vieš ja nepotrebujem babe hovoriť na každú vec ktorú si kúpi, alebo urobí aký mám názor a ten by mal byť len pozitívny, lebo inak je oheň na streche- toto ja nechcem, buď sa jej to páči alebo nie, a keď sa to mne nepáči tak by jej to nemalo vadiť lebo ja to už prežijem, hej aj extrémy majú svoje hranice

medusa

technecium, ale moze byt zena aj pekna, vzdelana a inteligentna, neuveris aj take su este na svete :D Daj si bacha aby ti ta tvoja zbierka nejak neublizila, kazdy extrem ma svoje hranice.

technécium

hej sú inteligentní, požiadavka je len aby nebola "normálna" a pekná teda pre mňa kamoši hovoria, že všetky moje priateľky majú auru "vyjebávať s ľudinou" citoval som

ksl

čím ďalej, tým lepšie...Naozaj by ma zaujímali tvoje požiadavky na nás, bežné smrteľníčky...Ja som tiež dlhé roky chodila len so škaredými chalanmi,lebo boli na tom rozumovo inde,kamošky mali zo mňa prdel,že z hociktorej spoločnosti ten najškaredší skončil vždy pri mne.Ale bolo to len preto,lebo som si sama o sebe myslela,že nie som bohvieako pekná a tak nemám čo rúbať vysoko...No a tú psychopatickú zbierku ľudí čo som s takýmto prístupom spoznala...Celý román by z toho bol.Ale všetko,až na pár výnimiek to boli naozaj inteligentní ľudia