Zlavit poziadavky?

Príspevok v téme: Zlavit poziadavky?
tom

Az prilis casto sa mi stava, ze mam zaujem o nejaku babu, ale v 99% pripadoch ona o mna nie. V reali ma zvacsa slusne odmietnu, cez internet zas najcastejsie neodpisuju :)

Lenze ja nechapem preco, nie som sice 2x krasavec to priznavam, ale zase ani nejak uplne skaredy nie. Nerozumiem, a to zrovna zeny tvrdia, ze im o vzhlad nejde. A pritom "neriesim" tie najvacsie krasavice, ale mne sympaticke zeny (uznavam, su celkom pekne, ale zase nie miss world). Problem ale asi bude v tom, ze zrejme ziadnu z nich nepritahujem.

Lenze co mam robit, to sa mam zacat zaujimat o tie co ma nepritahuju? To by podla mna nebolo spravne a hlavne fer ani pre tie dotycne, keby beriem "taku co ostane"...Na druhu stranu uz mam tej samoty dost. Ved nepotrebujem nejaku superkocku po ktorej sa bude cela ulica obzerat, ale pritazlivost tam byt MUSI, zena musi byt pre mna aspon trochu pekna, bez toho to jednoducho nejde...Alebo sa mylim a mam prehnane poziadavkyt vzhladom na svoj priemerny vzhlad?

kamilka

Kolko mas rokov? Lebo ja som toho mojho stretla az v 20. Ako sa hovori, dovtedy som musela byt so zabami, kym som stretla princa. Predstav si, byt s niekym len preto, aby si mal vztah. Po nejakom case by si jej naisto dal kopacky, jej by si zlomil srdce a preklinala by den, ked ta stretla. Preto chod len s tymi, ktore su ti aspon trochu sympaticke a pacia sa ti, okoliu sa nemusia.

technécium

zle som sa vyjadril, po všetkých skúsenostiach si hľadám také baby, čo sú v podstate úchylné, nevadí mi, že je anorektička, má malé prsia, reže sa, je satanistka, je macochistka, a pod- tým som myslel, že tieto rozmýšľajú trochu inak tak ako to mne vyhovuje

ksl

Počúvaj, a čo ten tvoj názor že zakomplexované intelektuálky - nic moc v posteli...?A poleno k tomu?Som mala pocit, že tráviš čas v gastrosektore...

technécium

radšej by som to nazval egoizmus, a chodím zo "špatami" len preto, že sa mi páčia a sú aj rozumove niekde inde

poliewoocka

Vo vztahu musi byt aj chemia, srdiecko nestaci, ale to je ten zaklad. Nehladaj, nenut sa do niecoho, co samo nechce prist. Nepozeraj na zeny a dievcata okolo seba ako na tovar, ktory ti kvalitou bud vyhovuje, alebo nie..ta prava pride.
A ako tu uz ostatni napisali, skus realne zhodnotit svoje moznosti, aby si sa potom nesklamal. Zdvihni hlavu, vystri sa, zacni sportovat, staraj sa o seba, aby si sa citil pritazlivo a fajn..oplati sa.
Vela stastia:)

technécium

čo, špatný a zanedbaný chlapi, tak to ste ešte asi nevideli mňa ako idem vedľa baby- to porušuje všetky princípy ženskej krásy, alebo chodím len zo špatami

asdf

medusa rovny rovneho hlada urcite neplati, aspon nie vzdy :) A urcite nie z pohladu chlapov.

To by som nevidel na uliciach tolko krasnych bab s absolutne priemernymi ci niekedy aj skaredymi chlapmi...Dokonca mam pocit, ze to je uz pravidlo pomaly, ze zena je vzdy krajsia nez jej chlap :) Nemyslim, zeby mal tom prehnane naroky. Kazdy ma pravo mat niekoho, kto sa mu paci, a podla mna ak niekto nevyzera vylozene ako quasimodo, tak ho aj skoro vzdy najde...

kamilka

To mas pravdu, kazdy vravi, ze vzhlad nie je dolezity, ale kazdy si vyberie partnera, ktory sa jemu paci. Ja to rovno priznavam, ze chodit budem len s tym, co sa mi paci.