Zlavit poziadavky?

Príspevok v téme: Zlavit poziadavky?
tom

Az prilis casto sa mi stava, ze mam zaujem o nejaku babu, ale v 99% pripadoch ona o mna nie. V reali ma zvacsa slusne odmietnu, cez internet zas najcastejsie neodpisuju :)

Lenze ja nechapem preco, nie som sice 2x krasavec to priznavam, ale zase ani nejak uplne skaredy nie. Nerozumiem, a to zrovna zeny tvrdia, ze im o vzhlad nejde. A pritom "neriesim" tie najvacsie krasavice, ale mne sympaticke zeny (uznavam, su celkom pekne, ale zase nie miss world). Problem ale asi bude v tom, ze zrejme ziadnu z nich nepritahujem.

Lenze co mam robit, to sa mam zacat zaujimat o tie co ma nepritahuju? To by podla mna nebolo spravne a hlavne fer ani pre tie dotycne, keby beriem "taku co ostane"...Na druhu stranu uz mam tej samoty dost. Ved nepotrebujem nejaku superkocku po ktorej sa bude cela ulica obzerat, ale pritazlivost tam byt MUSI, zena musi byt pre mna aspon trochu pekna, bez toho to jednoducho nejde...Alebo sa mylim a mam prehnane poziadavkyt vzhladom na svoj priemerny vzhlad?

medusa

V prvom rade maj realne poziadavky. Nemozes predsa ocakavat neviem co ked ty sam nemas moc co ponuknut, ako sa hovori rovny rovneho si hlada.
My tu mame velmi pekne a sikovne baby na slovensku, aspon ja takych poznam x a je z coho vyberat. Skor by som povedala ze chlapi tu nestoja za nic, malo sa o seba staraju a este sa povazuju za neviem co extra, ako aj vidno z niektorych prispevkov.

kvakinko

mail,

ty si podla mna trochu zlozita. Najprv napises, ze len bohati su slusni a potom, ze nie. S tebou by som sa asi rozviedol este pred svadbou. Je pravda, ze na Slovensku sa da len tazko vybrat z tych napudrovanych, neschopnych, lenivych, prisprostych buchiet. Preto som sa zenil v zahranici, mam za zenu cudzinku a som spokojny.

jaja

Hladat si niekoho na pokeci nieje zle...predsa sa da rozoznat nejaky debil co sa hra na babu alebo naopak od cloveka ktory si nevymysla...spoznala som tak vela skvelich ludi iked to nieje az na vztah ale urcite stali sa miojimi dobrymi kamosmi po stretkach...a este k tomovi nemas vysoke poziadavky...aj ja si hovorim na vzhlade mi nezalezi ale ten urcity clovek ma musi pritahovat inak to nejde...to by bolo nasilu...a kebyze to bolo naislu to by sa vypomstilo neskor ako povedala ksl

technécium

ksl aj mne to pripadá trápne takéto zoznamovanie sa aj moje názory sú extrémne, ale načo jej mám milionkrát hovoriť, že je pekná, keď som s ňou teda asi som s ňou pre niečo, vlastne ty musíš byť veľmi pekná, keď hovoríš že ste riešili ako pekný chalani chodia zo špatami, a vy ste sedeli na lavičke

ksl

Myslím, že je v podstate jedno akou formou sa s niekým zoznámiš,pretože aj keď sa stretneš s niekým v reáli,tak iba vieš,ako fyzicky vyzerá,inak nič iné.A kľudne Ti môže vykladať presne také bludy ako niekde na pokeci a ešte Ti zahrá k tomu aj mimické divadlo...

ksl

A ešte ma napadlo,že zlaviť z požiadaviek sa neopláca,lebo presne vezmeš čo Ti príde do cesty a nakoniec aj tak človek nie je spokojný,lebo potlačil sám seba a to sa vždy vypomstí

ksl

Nie,nie som chlap.Ale kvôli svojim názorom so mnou žiaden chlap väčšinou nechcel nič mať... Mne to pripadalo, že žena aby bola úspešná pri balení chlapa,musí ticho sedieť a obdivne čumieť na vola pred sebou,chváliť ho a obdivne prikyvovať a cudne pritom klipkať očkami...No a jasné, že ho trebalo nechať v tom,že on je ten balič... Túto hru sa mi nikdy nedarilo poriadne zahrať,lebo som furt nakoniec otvorila zobák a fluidum dokonalej bolo preč

ksl

Pre Tom: Keď som ja mala okolo 20 tak sme s kamoškami dookola riešili,že každý čo i len trochu pekný chalan chodí vždy z vyslovenou šeredou... Kašli na vec,vyzerá že si celkom pri zmysloch, keď nad sebou aj rozmýšlaš.Snaž sa mať čo najviac kamarátok a tak sa Ti zvýši šanca,že Ťa raz nejaká zoznámi s niekým,kto Ti bude sedieť